کسب درآمد از مهر گیفت

ختم بسم الله الرحمن الرحیم

27 تير 1401 ساعت 9 و 31 دقیقه
ختم بسم الله الرحمن الرحیم
ختم بسم الله در 40 روز
1.این ختم بسم الله را از روز یکشنبه شروع کنید و ذکر (بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم) را روز اول 100 مرتبه، روز دوم 200 مرتبه، روز سوم 300 مرتبه بگویید تا روز چهلم که باید 4000 مرتبه با وضو رو به قبله بگویید (یعنی عدد هر روز را ضربدر صد باید کرد تا تعداد به دست بیاید). زنان در ایامی که عذر شرعی دارند هم میتوانند این ختم بسم الله را انجام بدهند. توصیه میشود حداقل وقتی مشغول این ختم هستید تا میتوانید از گناه فاصله بگیرید و هرروز مقداری صدقه برای سلامتی امام زمان(عج) بدهید که در روا شدن حاجت بسیار تاثیرگذار است. روزی که ختم بسم الله پایان یافت یک بسته خرما بگیرید و خیرات کنید.
ختم بسم الله برای حاجات و مهمات
2.در صورتی که کسی حاجتی دارد که هیچ راه حلی ندارد به ختم بسم الله پناه ببرد و از خدای تعالی حاجاتش را بخواهد و طریقه خواندن به این صورت است که شش رکعت نماز با سه سلام بخواند (سه نماز دو رکعتی) ور در هر رکعت بعد از حمد 15 بار سوره انشراح را بخواند و پس از پایان نماز در حالی که هنوز متوجه قبله باشد 786 مرتبه بسم الله الرحمن الرحیم را بگوید و بعد این دعا را بخواند و در پایان حاجت خویش را از خداوند طلب نماید بی تردید مقبول حق تعالی قرار می گیرد و مجرب است. دعا این است:
3.بسم الله الرحمن الرحیم اللهم انی اسالک بفضل بسم الله الرحمن الرحیم ان تلین قلب فلان ابن فلان او فلان بنت فلان لی وبحق بسم الله الرحمن الرحیم ان ترده لی وبمنزله بسم الله الرحمن الرحیم ان ترفع قدری وتیسر امری وتشرح صدی یامن هو (الله لا اله هو الحی القیوم) اللهم انی اسالک بسر الهیبه والقدر بسر الجبروت والعظمه ان تجعلنی من عبادک المتقین و اهل طاعتک المحبین وارزقنی فلان ابن فلانه بنت فلانه یارب العالمین وصلی الله علی سیدنا محمد وعلی آله الطیبین الطاهرین
ختم بسم الله الرحمن الرحیم
4.جهت بر آورده شدن حاجات مهم این ختم بسم الله که شامل 12000 مرتبه ((بسم الله الرحمن الرحیم)) را بگویید و بعد از هر 1000 بار دو رکعت نماز بخواند انشاالله حاجتش روا گردد.
 
5.اگر تا حالا این ختم را انجام دادی، برامون "بسم الله الرحمن الرحیم" کامنت کن
 
دیدگاه های کاربران
برای این خبر دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
بسته 5جلدی
شعار فروش
تخفیف عمده 50درصد
پشتیبانی و مشاوره
سلام !
برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.