کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :
همه ما در دستان والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ خود تسبیح های مختلفی دیده ایم. که با آن به ذکر می پردازند و دعاهای مختلفی را بر سر زبان می آورند. این اذکار با هر یک از مهره های تسبیح گفته می شود. که از لحاظ معنوی آثار مثبتی برای فرد بر جای می گذارد.

تسبیح گل دار  نیز هدیه ای زیبا برای دختر خانم هایی است. که تازه به سن تکلیف رسیده اند و میخواهند به عبادت و ذکر خدای متعال بپردازند.

تسبیح گلدار و انواع آن

این تسبیح ها در نوع های معمولی، اصلی و هزار دانه ای وجود دارند که به بررسی آن ها می پردازیم.

تسبیح معمولی:


این تسبیح 99 دانه بوده که اغلب بیشتر در خانه ها و یا مساجد به چشم می خورد. این تسبیح به صورت سه تا دسته ی 33 تایی از دانه های تسبیح که از یک دیگر به کمک مهره ای کوچک تر جدا شده اند.

تسبیح اصلی:


برای ذکر تسبیحات خانم فاطمه زهرا بهتر است. از تسبیح گل دار اصلی که در آن تنها 33 مهره به بند کشیده شده را، با خود به همراه داشته باشید.

تسبیح هزار دانه ای:

این تسبیح بسیار بلند بوده و برای افرادی که همیشه در حال ذکر گفتن هستند. و یا تعداد زیادی ذکر نذر می کنند، مناسب است.
 

تسبیح تربت:

از معروف ترین تسبیحات، تربت می باشد که از گِل ساخته شده است. خاک گِل آن از تربت متبرک شده کربلا بوده و به عنوان سوغاتی سفر عتبات عالیات به شمار می رود. عطر به خصوص این تسبیح آن را خاص کرده به طوری که در بیشتر خانه ها می توان آن را دید.

خرید تسبیح گل دار:

برای خرید این نوع تسبیح می توانید به سایت مهر گیفت (انتشارات پیام مهر عدالت) مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید. اگر می خواهید آن را به کسی هدیه دهید بهترین هدیه برای دخترانی است که به سن تکلیف رسیده اند. وسیله های تکلیف عبادی هر قدر به روحیات فرزندانمان نزدیک تر باشد بیشتر میل و رغبت به عبادت را پیدا خواهند کرد. یک دختر به خاطر احساس لطیفی که دارد و شبیه به گل است. حس بهتری به وسیله های تزیین شده با گل پیدا می کنند. بنابراین تسبیح گلدار به روحیات او در ادای تکلیف عبادی خود می تواند اثر مثبتی داشته باشد.
 

چاپ یادبود بر روی قرآن و مفاتیح
بسته 5جلدی
شعار فروش
تخفیف عمده 50درصد
پشتیبانی و مشاوره
سلام ! برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.