بهترین هدیه برای اموات❤️ چاپ یادبود اموات ✅تضمین قیمت و کیفیت✅

یادبود اموات | چاپ قرآن، مفاتیح و کتاب دعای هدیه یادبود اموات

یادبود اموات و هر کار خیری به نیت پدر و مادر که از دنیا رفته اند یا برادر و خواهر و یا نزدیکان و بستگان از دست رفته و .... برایشان انجام دهید، باعث شادی روح آنها شده و آنها را خوشحال کرده و عذابشان کمتر میشه و آنها هم شما را دعا می کنند. یکی از بهترین راه های یادبود برای اموات، چاپ قرآن، مفاتیح وکتاب دعا برای هدیه به اموات هست که ثوابی از قرائت آنها به روح اموات رسیده و باعث آرامش و شادی آنان می شود. ما در مجموعه فرهنگی انتشارات پیام مهر عدالت انواع قرآن، کلیات و منتخب مفاتیح و کتاب دعای مناسب بسته هدیه به اموات را جهت انتخاب شما چاپ کرده و به دلخواه شما متن و عکس مرحومین را در صفحه اول کتابها بعنوان وقف نامه و هدیه به اموات اضافه می کنیم. جهت انتخاب قرآن، مفاتیح و کتاب دعای هدیه اموات و سفارش چاپ یابود برای اموات اموات به صفحه یادبود اموات مراجعه کنید.

چاپ یادبود اموات

بهترین یادبود برای اموات

بهترین یادبود برای اموات، چاپ کتاب یادبود اموات و وقفنامه برای متوفی و اموات  برای شادی دل آنها هست. چون وقتی یک جلد قرآن یا منتخب مفاتیح دست فردی باشد و سالیان سال از آن کتاب استفاده کند روح آن مرحوم همیشه ثواب میبرد و شما یک خیرات ماندگار و باقیات الصالحات برای اموات خود انجام داده اید. به فرض اگر شما خرما خیرات کنید خوب است و اون خرما یک بار خورده می شود و ثوابش در همان یک بار برای اموات است.  ولی در هدیه دادن قرآن و مفاتیح  این ثواب را به تعداد دفعات استفاده توسط افراد مختلف می توانید سالیان سال از ثواب های آن برای مرحومین خیرات و برکات برسانید. حتما شما نیز در برخی مراسمات ختم و یا در مسجد با قرآن و مفاتیحی که در جلد آن اسم و یا عکس اموات باشد، روبه رو شده اید. چاپ قرآن و مفاتیح برای هدیه به اموات و خیرات در حق آن ها نه تنها اجر معنوی برای روح رفتگان دارد، بلکه برای روان و آرامش ما انسان ها، در هنگام خواندن ادعیه ها و سوره های قرآن بسیار مفید است. اگر دوست دارید برای رفتگان خود احسان کنید، یکی از ماندگارترین خیرات معنوی و بهترین یادبود برای اموات، چاپ قرآن و مفاتیح یادبود اموات است. 

 
 
برای مشاهده انواع قرآن، مفاتیح و کتاب دعا مناسب چاپ یادبود برای اموات کلیپ بالا را ملاحظه کنید.

((  توجه :  برای ثبت سفارش کتب ادعیه و ارتباط با خدا برای اموات  لطفا  به خط  09039711180  در ایتا پیام بفرستید و یا جهت انتخاب قرآن، مفاتیح و کتاب دعای هدیه اموات و سفارش چاپ یابود برای اموات اموات به صفحه یادبود اموات مراجعه کنید  ))

 

خیرات برای اموات و یادبود درگذشتگان

همه ما به خوبی می دانیم که کسانی که فوت شده اند. دستشان از دنیا کوتاه بوده و دیگر نمی توانند در حق خود احسان کنند، و یا اجر معنوی به دست آورند. بازماندگان فوت شدگان دوست دارند تا با روش های مختلفی برای اموات خود خیرات کنند. که این کار بسی بزرگ و پسندیده ای است. بنابراین هر کار خیری که در حق اموات انجام شود هدیه ای برای آنان بوده و موجب تعالی روحشان خواهد بود. یکی از این کارهای خیر و ماندگار چاپ مفاتیح برای اموات و خیرات در حق آن هاست. مفاتیح و قرآن چاپ شده با نام اموات در ابعاد مختلفی که وجود دارد. که برای حمل راحت تر بوده و دعاها یا سوره های منتخب را می توان نزد خود نگه داشت. یا آن ها را در هیئت ها، مسجدها، مراسمات قرآن خوانی و یا حسینه ها قرار داد. تا افراد دیگر با خواندن آن اجر معنوی را نصیب خود کرده و هم ثواب آن به روح رفتگان برسد.

احادیث مربوط در مورد خیرات برای اموات و یادبود

امام صادق (علیه السلام) فرموده است: «یدخل على المیت فى قبره الصلاة والصوم والحج والصدقة والبر والدعاء. و یکتب اجره للذى یفعله و للمیت؛ نماز و روزه و حج و صدقه و نیکى و دعا در قبر میت داخل مى گردد. و پاداش آن اعمال علاوه بر این که براى کسانى که آنها را انجام مى دهد هست براى میت نیز خواهد بود.» (المحجةالبیضاء، ج 3، ص 42) و یا در حدیثی دیگر امام صادق (علیه السلام) فرموده است: «ستّ خصال ینتفع بها المؤمن من بعد موته: ولد صالح یستغفر له و مصحف یقرأ فیه و قلیب یحفره و غرس یغرسه و صدقة ماء یجریه و سنة حسنة یؤخذ بها بعده؛ شش چیز است که بعد از مرگ مؤمن به او سود مى رساند. فرزند صالح و شایسته اى که براى او دعا و طلب آمرزش کند. قرآنى که تلاوت شود. چاهى که حفر کرده. و درختى که غرس نموده و آبى را که جارى ساخته و روش و سنت پسندیده اى که پس از او مورد عمل قرار گیرد.» (بحارالانوار، ج 6، ص 293). همانطور که در دو حدیث بالا مشاهده کردید. خواندن دعا و تلاوت قرآن در حق میت میتواند برای او پاداش بسیاری به ارمغان آورد. برای میت هدیه ای زیباتر از قرآن و دعا نیست.

نذر فرهنگی

نذر فرهنگی

نذر فرهنگی، به هر نوع نذری در امور فرهنگی و معنوی و غیرمادی گفته می شود. مثلا به جای پرداخت پول بعنوان نذر، با خرید چند جلد قرآن یا مفاتیح می‌ توانید نذر خود را ادا کنید. این نوع نذر هم  دارای آثار مثبت و تربیتی بوده و هم خیرات ماندگاری هست و محدود به امور مادی نبوده و ابعاد مختلفی دارد. یادبود برای اموات یکی از انواع نذر فرهنگی که خیرات ماندگار برای گذشتگان و یادبودی برای اموات می باشد.
نذر فرهنگی از این لحاظ حائز اهمیت هست که هم ماندگار بوده و هم آثار تربیتی برای فرد و جامعه داشته و هم باعث فرهنگ سازی در جامعه می شود. اهمیت نذر فرهنگی، انواع نذر فرهنگی، آثار نذر فرهنگی و ... را می توانید در صفحه نذر فرهنگی مطالعه کنید.


اطلاعاتی در مورد چاپ مفاتیح و قرآن یادبود برای اموات

اگر دوست دارید برای درگذشتگان خود مانند پدر، مادر، همسر، فرزند و یا خواهر و برادر خود احسان کنید. و آنان در مقابل اجر و حسنه ای که از طرف شما نثارشان می شود برایتان دعا کنند. می توانید چاپ مفاتیح برای اموات و خیرات را از انتشارات پیام مهر عدالت انتخاب کنید. برای اینکه بدانید نوع و ابعاد مفاتیح چگونه است و یا فهرست و خط نوشتاری سوره های موجود چیست با ما همراه باشید.
یادبود اموات در صفحه اول کتاب های قرآن و مفاتیح برای وقفنامه و هدیه به اموات خود و جهت خیرات معنوی درج می شود.

انواع کتاب یادبود برای اموات

برای این که کتاب یادبود برای اموات و مفاتیح و قرآن چاپ شده؛ سال های زیادی دوام داشته باشد و بتوان بدون اینکه صفحات و جلد آن به راحتی از بین برود استفاده کرد، نوع جنس و دوخت کتاب ها باید مرغوب و خوب باشد. جلدهای از جنس چرم و جنس سلفون برای کتاب های دعا بیشتر سفارش داده شده و محبوبیت خاصی دارند. علت این محبوبیت به دلیل سخت و مقوایی بودن سلفون بوده و چرم نیز که به نوبه خود با دوام تر است. برای صفاحی کتاب یادبود اموات نیز ته دوخت و یا ته چسب بهتر است اما دوام ته دوخت بهتر از ته چسب است. البته ناگفته نماند که هر چقدر استفاده از کتاب های مفاتیح و قرآن یادبود اموات بیشتر باشد، قطعاً عمر مفید آن کمتر می شود.
 
((  توجه :  برای ثبت سفارش کتب ادعیه و ارتباط با خدا برای اموات  لطفا  به خط  09039711180  در ایتا  پیام بفرستید  ))
انواع قرآن جیبی، پالتویی و کوچک یادبود اموات انواع منتخب مفاتیح یادبود اموات با درج عبارات پدرم، مادرم و... انواع کتب ادعیه و مناجات یادبود اموات انواع کتاب دعا و زیارتنامه یادبود اموات
چاپ یادبود اموات مادرم چاپ یادبود اموات پدرم
انواع منتخب مفاتیح یادبود اموات با درج عبارات مادرم، همسرم، مادر همسرم، دخترم، خواهرم و ...، انواع کتب ادعیه و مناجات یادبود اموات با درج عبارات پدرم، برادرم، پسرم، پدر همسرم و ...

فهرست کتاب مفاتیح چاپ شده برای اموات

در تمامی کتاب دعا و مفاتیح دعاهای مشهوری مانند: زیارت عاشورا، زیارت آل یاسین، دعای کمیل، جوشن کبیر، و سوره هایی مثل: سوره یس، سوره الرحمن، سوره واقعه ... را می توان پیدا کرد. برخی از کتب ممکن است حاوی برخی دعاهایی خاص مانند جوش کبیر، گنج العرش و ... باشد یا نباشد. که آن نیز مربوط به مفاتیح است که دارای فهرست های مخصوص به خود هستند. نکته: بهتر است قبل از سفارش چاپ مفاتیح برای اموات و یادبود درگذشتگان ؛ اینکه دعای مورد نظر شما در آن وجود داشته باشد، فهرست آن را مطالعه و بررسی کنید.

ابعاد موجود کتاب مفاتیح برای چاپ یادبود و خیرات

ابعاد موجود برای چاپ شامل: پالتویی، جیبی، نیم جیبی، جیبی رقعی و قطع وزیری اشاره کرد. که هر کدام دارای اندازه مربوط به خود هستند. •    پالتویی (15 در 9 سانتی‌متر) •    جیبی (17 در 12 سانتی‌متر) •    جیبی رقعی (15 در 11 سانتی‌متر) •    نیم ‌جیبی (12 در 9 سانتی‌متر) •    قطع وزیری (23 در 17 سانتی‌متر) ابعاد قطع وزیری برای قرآن و کلیات مفاتیح الجنان به کار میرود و بیشتر برای قرار دادن در خانه و یا کتابخانه است. زیرا جابه جایی کتاب در این ابعاد سخت است. اگر دوست دارید مفاتیح و کتاب های دعا را با خود حمل کنید. بهتر است از نوع پالتویی و نیم جیبی یا نیم جیبی رقعی استفاده کنید.
قطع ابعاد
پالتویی 15 در 9 سانتی‌متر
جیبی 17 در 12 سانتی‌متر
نیم جیبی 12 در 9 سانتی‌متر
جیبی رقعی 15 در 11 سانتی‌متر)
قطع وزیری 23 در 17 سانتی‌متر

خط نوشتاری چاپ یادبود مفاتیح برای طرح یادبود اموات

خط نوشتاری کتب بسیار مهم است. همه افراد دید یکسان و خوانایی دقیق تری ندارند. خط دست نویس و کامپیوتری که برای چاپ مفاتیح اموات وجود دارد می تواند بسته به سلیقه هر شخصی متفاوت باشد. اگر دوست دارید چاپ خط ها به صورت رنگی باشد تا پنج رنگ هم میتوان آن را چاپ نمود. که رنگ های مختلفی در صفحه کتاب دعا مشاهده شود و خوانایی حروف عربی بهتر شود.

خیرات و احسان به خود در زمان زنده بودن

روایتی از پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) وجود دارد که: ایشان در مراسم تدفین یکی از مومنان شرکت نمود و دید که در مراسم خرما احسان میکنند. سپس به همراهان خود فرمود: اگر این شخص یک عدد خرما را در زمان زنده بودن خود پخش می کرد ثواب آن خیلی بیشتر از خرماهایی بود که اکنون در حق او خیرات می شود. بسیاری از وارثانِ کسانی که میمیرند به درگذشتگان خود خیرات نمی کنند. از آنجا که فوت شدگان به احسان و هدیه معنوی این دنیا توسط بازماندگان خود نیاز دارند. بهتر است که در زمان زنده بودن به فکر نیکی و حسنات خود باشند. یکی از این حسنات که می تواند هم در دنیا برای ما ثواب داشته باشد و هم بعد از مردن، هدیه ای ارزشنمد برای دنیای آخرت باشد چاپ قرآن و مفاتیح است.

اجر و ثواب اخروی ماندگار برای رفتگان خود رقم بزنید

برای پی بردن به مسئله مهم بودن خیرات در حق خود؛ وقتی که زنده هستیم این روایت شاید کافی باشد. تا به نیکی در حق خود در زمانی که نفس می کشیم و هنوز در این دنیا زندگی می کنیم. شروع کرده و خالصانه در حد توان خود ادامه دهیم. اگر می خواهید اجر و ثواب اخروی ماندگار برای رفتگان خود رقم بزنید یا در زمانی که زنده هستید برای خود خیرات کنید. چاپ قرآن و کتاب دعا پیشنهاد خوبی است. گروه تخصصی چاپ مفاتیح برای اموات و خیرات انتشارات پیام مهر عدالت در تلاش است تا یادبودهایی که سفارش داده می شوند. با بهترین و مرغوب ترین جنس کتاب؛ و خط و ابعاد طبق سلیقه مشتری را در کمترین زمان فراهم سازد.

سوالات متداول چاپ یادبود اموات

۱. برای سفارش چاپ یادبود برای اموات باید چه کاری انجام دهم؟

مراحل سفارش چاپ یادبود اموات عبارتند از: 1- انتخاب نوع قرآن، مفاتیح و کتاب دعای یادبود توسط شما 2- طراحی صفحه یادبود اموات و بررسی و تایید توسط شما 3- چاپ کتاب یادبود اموات طبق نظر شما

۲. قیمت چاپ قرآن برای اموات و سفارشات چاپ قرآن و مفاتیح یادبود اموات به چه صورت هست؟

هزینه چاپ یادبود اموات بستگی به نوع کتاب و سایز انتخاب شده شما جهت چاپ داره که بعنوان مثال برای سایز پالتویی و جیبی بین 6 تا 7 هزار تومان هست.

۳. نحوه ارسال سفارشات چاپ یادبود قرآن و ادعیه برای اموات به چه صورت هست؟

 هزینه ارسال هم با توجه به حجم سفارش و مقصد شما متفاوت هست که پس از سفارش شما، برآورد و به شما اعلام می کنیم.

۴. برگه یادبود چگونه به کتاب اضافه می‌شود؟

بعد از انتخاب متن یادبود اموات و طرح یادبود اموات توسط شما، برچسب یادبود اموات در صفحه اول قرآن، مفاتیح و کتاب دعا چسبانده شده و بعبارتی بعد از باز کردن کتاب، اولین نگاه خواننده به صفحه یادبود اموات شما خواهد افتاد.

۵. نمونه برگه‌های یادبود برای ادعیه و قرآن از کجا می‌توانم ببینم؟

انواع نمونه برگه های یادبود اموات، متن یادبود برای اموات، برچسب یادبود اموات و طرح یادبود اموات در فروشگاه موجود هست و خوشحال میشیم به صورت حضوری تشریف بیارید و در جنس های تحریر و گلاسه و روغنی موجود هست. در صورتیکه امکان مراجعه حضوری ندارید، تصاویر نمونه طرح یادبود اموات برای شما جهت بررسی و انتخاب ارسال خواهد شد.

۶. آیا چاپ قرآن، مفاتیح و ادعیه در تهران دارید به صورت حضوری؟

بله، امکان چاپ قرآن، مفاتیح و کتاب دعای یادبود اموات در تهران را داریم و آدرس فروشگاه انتشارات پیام مهر عدالت در تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخررازی، خیابان وحید نظری، پلاک ۸۸، ط. اول می باشد.

۷. چرا باید به شما اعتماد کنم؟

انتشارات پیام مهر عدالت دارای سابقه ای چندین ساله و شناخته شده بین همکاران این صنف هست و جهت اطمینان خاطر شما، خوشحال میشم به صورت حضوری از فروشگاه انتشارات پیام مهر عدالت در تهران بازدید کرده و ثبت سفارش کنید و با اخذ مجوزهای فعالیت اعم از پروانه نشر و کسب و مجوزهای صنفی و نماد اعتماد سعی در جلب اعتماد شما داریم.

۸. قیمت چاپ کتاب دعا برای اموات چقدر است؟

قیمت چاپ کتاب دعای یادبود اموات بستگی به نوع کتاب و سایز انتخاب شده توسط شما داره و بعد از سفارش ما، برآورد و اعلام می کنیم.

۹. زمان آماده سازی کتاب با چاپ صفحه یادبود چقدر است؟

چاپ کتاب یادبود اموات، نهایتا بین 1 الی 2 روز زمان خواهد برد و آماده تحویل به شما هست.

۱۰. آیا چاپ کتاب دعا برای یادبود دارای ضمانت قیمت و کیفیت است؟

ما همیشه سعی می کنیم در عین حفظ کیفیت، قیمت پایینی هم برای شما در نظر بگیریم و رضایت مشتری رو جلب کنیم. از نظر کیفیت بقدری از کیفیت محصولات مون خیال مون راحت هست که برای محصولات روی سایت تا 7 روز ضمانت بازگشت پول و کالا میدیم و در مورد چاپ یادبود اموات هم بعد از چاپ، مواردی مثل عدم چاپ شدن برگه یادبود اموات و یا ایراد صحافی در کتاب را با احترام اصلاح و یا تعویض و عودت می کنیم و رضایت شما را جلب خواهیم کرد.

۱۱. ابعاد متداول کتاب برای چاپ یادبود چیست؟

کتاب یادبود اموات در جنس، سایز و ابعاد مختلفی موجود هست که در سایت میتونید ملاحظه و انتخاب کنید

۱۲. از چه نوع ورقی برای صفحه یادبود استفاده میشود؟

صفحه یابود اموات معمولا در جنس های گلاسه و تحریر چاپ می شود و قیمت های متفاوتی دارد. البته طبق تجربه کاغذ گلاسه بخاطر روغنی بودن آن، ماندگاری و زیبایی بیشتری دارد.
 

۱۳. تسبیح یادبود اموات هم موجود دارید؟

بله، تسبیح یادبود اموات هم در مدل ها و رنگ های مختلف موجود هست.


در صورت نیاز به تهیه کتاب دعا و قرآن جهت یادبود و هدیه به اموات خود و خیرات کردن در بین مومنین لطفا در ساعات کاری با تلفن دفتر تماس حاصل فرمایید. در صورت عدم پاسخگویی در واتساپ ما پیام خود را ثبت کنید تا در اولین فرصت ممکن با شما هماهنگ کنیم و یا جهت انتخاب قرآن، مفاتیح و کتاب دعای هدیه اموات و سفارش چاپ یابود برای اموات اموات به صفحه یادبود اموات مراجعه کنید.
 
((  توجه :  برای ثبت سفارش کتب ادعیه و ارتباط با خدا برای اموات  لطفا  به خط  09039711180  در ایتا  پیام بفرستید  ))


امیدوارم همه ما عاقبت بخیر باشیم. ان شاالله
چاپ یادبود بر روی قرآن و مفاتیح
بسته 5جلدی
شعار فروش
تخفیف عمده 50درصد
پشتیبانی و مشاوره
سلام ! برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.