کسب درآمد از مهر گیفت

وقفنامه و هدیه به اموات

چاپ یادبود در صفحه اول کتابهای قرآن و مفاتیح برای هدیه به اموات خود و جهت خیرات معنوی

هر کار خیری به نیت پدر و مادری که از دنیا رفته اند یا برادر و خواهر و یا نزدیکان و بستگان از دست رفته و .... برایشان انجام دهید باعث شادی دل آنها میشوید و آنها را خوشحال کرده و عذابشان کمتر میشه و آنها هم شما را دعا می کنند. حالا کار خیر می تواند هر چیزی باشد. در مجموعه فرهنگی انتشارات پیام مهر عدالت می توانید انواع قرآن، انواع کلیات و منتخب مفاتیح و ... را انتخاب بفرمایید و در تهیه تعداد ما می توانیم متن و عکس دلخواه مرحومین را در صفحه اول کتابها چاپ کرده و بچسبانیم.

ثواب اخروی این هدیه

انتخاب این کار وقفی برای متوفی و اموات میتونه بهترین انتخاب برای شادی دل آنها باشد. چون وقتی یک جلد قرآن یا منتخب دست فردی باشد و سالیان سال از آن کتاب استفاده کند روح آن مرحوم همیشه ثواب میبرد و شما یک کار ویژه و باقی الصالحات برای اموات خود انجام داده اید. به فرض اگر شما خرما خیرات کنید خوب است و اون خرما یک بار خورده می شود و ثوابش در همان یک بار برای اموات است.  ولی در هدیه دادن قرآن و مفاتیح  این ثواب را به تعداد دفعات استفاده توسط افراد مختلف می توانید سالیان سال از ثواب های آن برای مرحومین خیر برسانید. حتما شما نیز در برخی مراسمات ختم و یا در مسجد با قرآن و مفاتیحی که در جلد آن اسم و یا عکس اموات باشد، روبه رو شده اید. چاپ مفاتیح برای اموات و خیرات در حق آن ها نه تنها اجر معنوی برای روح رفتگان دارد. بلکه برای روان و آرامش ما انسان ها، در هنگام خواندن ادعیه ها و سوره های قرآن بسیار مفید است. اگر دوست دارید برای رفتگان خود احسان کنید. یکی از ماندگارترین و بهترین روش چاپ نمودن مفاتیح و قرآن است. انتشارات پیام مهر عدالت (مهر گیفت) مفتخر است که این کار معنوی و ماندگار را برای شما به بهترین شکل طبق نظر دلخواه شما انجام دهد.

 
((  توجه :  برای ثبت سفارش کتب ادعیه و ارتباط با خدا برای اموات  لطفا  به خط  09039711180  در ایتا  پیام بفرستید  ))

 

خیرات برای اموات و یادبود درگذشتگان

همه ما به خوبی می دانیم که کسانی که فوت شده اند. دستشان از دنیا کوتاه بوده و دیگر نمی توانند در حق خود احسان کنند، و یا اجر معنوی به دست آورند. بازماندگان فوت شدگان دوست دارند تا با روش های مختلفی برای اموات خود خیرات کنند. که این کار بسی بزرگ و پسندیده ای است. بنابراین هر کار خیری که در حق اموات انجام شود هدیه ای برای آنان بوده و موجب تعالی روحشان خواهد بود. یکی از این کارهای خیر و ماندگار چاپ مفاتیح برای اموات و خیرات در حق آن هاست. مفاتیح و قرآن چاپ شده با نام اموات در ابعاد مختلفی که وجود دارد. که برای حمل راحت تر بوده و دعاها یا سوره های منتخب را می توان نزد خود نگه داشت. یا آن ها را در هیئت ها، مسجدها، مراسمات قرآن خوانی و یا حسینه ها قرار داد. تا افراد دیگر با خواندن آن اجر معنوی را نصیب خود کرده و هم ثواب آن به روح رفتگان برسد.

احادیث مربوط در مورد خیرات برای اموات و یادبود

امام صادق (علیه السلام) فرموده است: «یدخل على المیت فى قبره الصلاة والصوم والحج والصدقة والبر والدعاء. و یکتب اجره للذى یفعله و للمیت؛ نماز و روزه و حج و صدقه و نیکى و دعا در قبر میت داخل مى گردد. و پاداش آن اعمال علاوه بر این که براى کسانى که آنها را انجام مى دهد هست براى میت نیز خواهد بود.» (المحجةالبیضاء، ج 3، ص 42) و یا در حدیثی دیگر امام صادق (علیه السلام) فرموده است: «ستّ خصال ینتفع بها المؤمن من بعد موته: ولد صالح یستغفر له و مصحف یقرأ فیه و قلیب یحفره و غرس یغرسه و صدقة ماء یجریه و سنة حسنة یؤخذ بها بعده؛ شش چیز است که بعد از مرگ مؤمن به او سود مى رساند. فرزند صالح و شایسته اى که براى او دعا و طلب آمرزش کند. قرآنى که تلاوت شود. چاهى که حفر کرده. و درختى که غرس نموده و آبى را که جارى ساخته و روش و سنت پسندیده اى که پس از او مورد عمل قرار گیرد.» (بحارالانوار، ج 6، ص 293). همانطور که در دو حدیث بالا مشاهده کردید. خواندن دعا و تلاوت قرآن در حق میت میتواند برای او پاداش بسیاری به ارمغان آورد. برای میت هدیه ای زیباتر از قرآن و دعا نیست.

اطلاعاتی در مورد چاپ مفاتیح و قرآن برای یادبود

اگر دوست دارید برای درگذشتگان خود مانند پدر، مادر، همسر، فرزند و یا خواهر و برادر خود احسان کنید. و آنان در مقابل اجر و حسنه ای که از طرف شما نثارشان می شود برایتان دعا کنند. می توانید چاپ مفاتیح برای اموات و خیرات را از انتشارات پیام مهر عدالت انتخاب کنید. برای اینکه بدانید نوع و ابعاد مفاتیح چگونه است و یا فهرست و خط نوشتاری سوره های موجود چیست با ما همراه باشید.

جنس و نوع کتاب مفاتیح و قرآن

برای این که مفاتیح و قرآن چاپ شده سال های زیادی دوام داشته باشد. و بتوان بدون اینکه صفحات و جلد آن به راحتی از بین برود استفاده کرد، نوع جنس و دوخت کتاب ها باید مرغوب و خوب باشد. جلدهای از جنس چرم و جنس سلفون برای کتاب های دعا بیشتر سفارش داده شده و محبوبیت خاصی دارند. علت این محبوبیت به دلیل سخت و مقوایی بودن سلفون بوده و چرم نیز که به نوبه خود با دوام تر است. برای صفاحی کتاب ها نیز ته دوخت و یا ته چسب بهتر است اما دوام ته دوخت بهتر از ته چسب است. البته ناگفته نماند که هر چقدر استفاده از کتاب های مفاتیح و قرآن چاپ شده اموات بیشتر باشد. قطعاً عمر مفید آن کمتر می شود.
 
((  توجه :  برای ثبت سفارش کتب ادعیه و ارتباط با خدا برای اموات  لطفا  به خط  09039711180  در ایتا  پیام بفرستید  ))

فهرست کتاب مفاتیح چاپ شده برای اموات

در تمامی کتاب دعا و مفاتیح دعاهای مشهوری مانند: زیارت عاشورا، زیارت آل یاسین، دعای کمیل، جوشن کبیر، و سوره هایی مثل: سوره یس، سوره الرحمن، سوره واقعه ... را می توان پیدا کرد. برخی از کتب ممکن است حاوی برخی دعاهایی خاص مانند جوش کبیر، گنج العرش و ... باشد یا نباشد. که آن نیز مربوط به مفاتیح است که دارای فهرست های مخصوص به خود هستند. نکته: بهتر است قبل از سفارش چاپ مفاتیح برای اموات و یادبود درگذشتگان ؛ اینکه دعای مورد نظر شما در آن وجود داشته باشد، فهرست آن را مطالعه و بررسی کنید.

ابعاد موجود کتاب مفاتیح برای چاپ و خیرات

ابعاد موجود برای چاپ شامل: پالتویی، جیبی، نیم جیبی، جیبی رقعی و قطع وزیری اشاره کرد. که هر کدام دارای اندازه مربوط به خود هستند. •    پالتویی (15 در 9 سانتی‌متر) •    جیبی (17 در 12 سانتی‌متر) •    جیبی رقعی (15 در 11 سانتی‌متر) •    نیم ‌جیبی (12 در 9 سانتی‌متر) •    قطع وزیری (23 در 17 سانتی‌متر) ابعاد قطع وزیری برای قرآن و کلیات مفاتیح الجنان به کار میرود و بیشتر برای قرار دادن در خانه و یا کتابخانه است. زیرا جابه جایی کتاب در این ابعاد سخت است. اگر دوست دارید مفاتیح و کتاب های دعا را با خود حمل کنید. بهتر است از نوع پالتویی و نیم جیبی یا نیم جیبی رقعی استفاده کنید.

خط نوشتاری چاپ مفاتیح برای اموات و خیرات

خط نوشتاری کتب بسیار مهم است. همه افراد دید یکسان و خوانایی دقیق تری ندارند. خط دست نویس و کامپیوتری که برای چاپ مفاتیح اموات وجود دارد می تواند بسته به سلیقه هر شخصی متفاوت باشد. اگر دوست دارید چاپ خط ها به صورت رنگی باشد تا پنج رنگ هم میتوان آن را چاپ نمود. که رنگ های مختلفی در صفحه کتاب دعا مشاهده شود و خوانایی حروف عربی بهتر شود.

خیرات و احسان به خود در زمان زنده بودن

روایتی از پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) وجود دارد که: ایشان در مراسم تدفین یکی از مومنان شرکت نمود و دید که در مراسم خرما احسان میکنند. سپس به همراهان خود فرمود: اگر این شخص یک عدد خرما را در زمان زنده بودن خود پخش می کرد ثواب آن خیلی بیشتر از خرماهایی بود که اکنون در حق او خیرات می شود. بسیاری از وارثانِ کسانی که میمیرند به درگذشتگان خود خیرات نمی کنند. از آنجا که فوت شدگان به احسان و هدیه معنوی این دنیا توسط بازماندگان خود نیاز دارند. بهتر است که در زمان زنده بودن به فکر نیکی و حسنات خود باشند. یکی از این حسنات که می تواند هم در دنیا برای ما ثواب داشته باشد و هم بعد از مردن، هدیه ای ارزشنمد برای دنیای آخرت باشد چاپ قرآن و مفاتیح است.

اجر و ثواب اخروی ماندگار برای رفتگان خود رقم بزنید

برای پی بردن به مسئله مهم بودن خیرات در حق خود؛ وقتی که زنده هستیم این روایت شاید کافی باشد. تا به نیکی در حق خود در زمانی که نفس می کشیم و هنوز در این دنیا زندگی می کنیم. شروع کرده و خالصانه در حد توان خود ادامه دهیم. اگر می خواهید اجر و ثواب اخروی ماندگار برای رفتگان خود رقم بزنید یا در زمانی که زنده هستید برای خود خیرات کنید. چاپ قرآن و کتاب دعا پیشنهاد خوبی است. گروه تخصصی چاپ مفاتیح برای اموات و خیرات انتشارات پیام مهر عدالت در تلاش است تا یادبودهایی که سفارش داده می شوند. با بهترین و مرغوب ترین جنس کتاب؛ و خط و ابعاد طبق سلیقه مشتری را در کمترین زمان فراهم سازد.

در صورت نیاز به تهیه کتاب دعا و قرآن جهت هدیه به اموات خود و خیرات کردن در بین مومنین لطفا در ساعات کاری با تلفن دفتر تماس حاصل فرمایید. در صورت عدم پاسخگویی در واتساپ ما پیام خود را ثبت کنید تا در اولین فرصت ممکن با شما هماهنگ کنیم.
 
((  توجه :  برای ثبت سفارش کتب ادعیه و ارتباط با خدا برای اموات  لطفا  به خط  09039711180  در ایتا  پیام بفرستید  ))


امیدوارم همه ما عاقبت بخیر باشیم. ان شاالله
بسته 5جلدی
شعار فروش
تخفیف عمده 50درصد
پشتیبانی و مشاوره
سلام !
برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.