وقفنامه و هدیه به اموات

به نام خدا

چاپ یادبود در صفحه اول کتابهای قرآن و مفاتیح
برای هدیه به اموات خود و جهت خیرات معنوی


هر کار خیری به نیت پدر و مادری که از دنیا رفته اند یا برادر و خواهر و یا نزدیکان و بستگان از دست رفته و .... برایشان انجام دهید باعث شادی دل آنها میشوید و آنها را خوشحال کرده و عذابشان کمتر میشه و آنها هم شما را دعا میکنند . 

حالا کار خیر میتونه هرکاری باشه . در مجموعه فرهنگی انتشارات پیام مهرعدالت میتونید انواع قرآن ، انواع کلیات و منتخب مفاتیح و ... را انتخاب بفرمایید و در تهیه تعداد ما میتوانیم متن و عکس دلخواه مرحومین را در صفحه اول کتابها چاپ کرده و بچسبانیم .

انتخاب این کار وقفی برای متوفی و اموات میتونه بهترین انتخاب برای شادی دل آنها باشه . چون وقتی یک جلد قرآن یا منتخب دست فردی باشه و سالیان سال از آن کتاب استفاده کنه روح آن مرحوم همیشه ثواب میبره و شما یک کار ویژه و باقی الصالحات برای اموات خود انجام داده اید .

به فرض اگر شما خرما خیرات کنید خوب است و اون خرما یک بار خورده میشه و ثوابش در همان یک بار برای اموات است .  ولی در هدیه دادن قرآن و مفاتیح  این ثواب را به تعداد دفعات استفاده توسط افراد مختلف میتوانید سالیان سال از ثواب های آن برای مرحومین خیر برسانید .

امیدوارم همه ما عاقبت بخیر باشیم . ان شاالله
 
در صورت نیاز به تهیه کتاب دعا و قرآن جهت هدیه به اموات خود و خیرات کردن در بین مومنین لطفا در ساعات کاری با تلفن دفتر تماس حاصل فرمایید.
در صورت عدم پاسخگویی در واتساپ ما پیام خود را ثبت کنید تا در اولین فرصت ممکن با شما هماهنگ کنیم.

انتشارات پیام مهرعدالت
پشتیبانی و مشاوره
سلام !
برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.