معرفی انواع جلد قرآن و بررسی تفاوت های آن

معرفی انواع جلد قرآن و بررسی تفاوت های آن
کتاب مقدس قرآن، تنها کتاب آسمانی است که تاکنون از تحریف مصون مانده و به نوعی خط مشی مسلمانان است و چراغی است که انسان‌ها را از جهل به آگاهی و سعادت ابدی می‌رساند. قرآن بزرگترین معجزه‌ی حضرت محمد (ص) خاتم پیامبران است و روشن‌ترین دلیل برای پیامبری او. در این مقاله از سایت مهر گیفت قصد داریم به بررسی جنس روکش های استفاده شده در قرآن  بپردازیم، تا انتهای این مطلب ما همراه باشید.
 

خرید دیوان حافظ نفیس

خرید دیوان حافظ نفیس
کمتر خانه ای را در ایران می توان پیدا کرد که دیوان حافظ در آنجا نباشد. غزلیات حافظ که نه تنها در کشور خودمان بلکه در تمام دنیا مشهور است. هر ساله چندین هزار از این دیوان چاپ و در دسترس عموم قرار می گیرد. این شاعر پر آوازه ایرانی بیش از چند صد شعر زیبای فارسی را در قالب غزل و ... سروده است. کتاب و دیوان حافظ موجود در همه کتابخانه ها دارای شهرتی باورنکردنی است. تا جایی که در هر خانه ای می توانیم نمونه ای از این کتاب را مشاهده نماییم.

 شما می توانید برای خرید دیوان حافظ نفیس برای هدیه خاص اقدام نمایید و آن را به عزیزان خود تقدیم کنید. این یادگاری میتواند بهترین نمونه هدیه موجود باشد. در این مقاله از انتشارات پیام مهر عدالت  سعی داریم در خصوص خرید انواع دیوان های موجود از حافظ صحبت کنیم. همچنین به حافظ خوانی صحیح نیز اشاراتی خواهیم نمود. 
 

صحفیه سجادیه چیست؟

صحفیه سجادیه چیست؟
انسان در هر نقطه از زندگی‌اش به دعا و نیایش با پروردگارش نیاز دارد و بهتر است برای شیوه صحیح نیایش از منابعی استفاده کند که او را به سمت اجابت دعاهایش رهسپار کند. مطالعه‌ی دعاهایی که از زبان امامان معصوم تراویده شده است، مرتبه‌ی بالایی دارند و محتوایی عمیق و مضامین متعالى را دربرمی‌گیرند. در این مطلب از سایت مهر گیفت به بررسی  و معرفی یکی از این کتاب های دعا خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.
 

دوست دارید مراحل چاپ کتاب را بدانید؟!

دوست دارید مراحل چاپ کتاب را بدانید؟!
اگر شما هم به چاپ و ترجمه کتاب فکر کرده اید احتمالا ورود به این عرصه برایتان پیچیده  آمده است؛ اما آیا به همان اندازه که فکرش را میکند مراحل چاپ کتاب سخت و دشوار است؟ فرض کنید شما یک نویسنده هستید و میخواهید کتابتان را چاپ و در دسترس عموم قرار دهید برای چاپ یک کتاب چه مراحلی باید طی شود؟ در این مطلب از سایت مهرگیفت به این سوال پاسخ خواهیم داد. شما به عنوان یک نویسنده اگر پیش از نوشتن کتاب ازمراحل چاپ کتاب آگاهی کاملی داشته باشد و با یک ناشر مناسب برای طی این مراحل قرارداد ببنید دیگر نیازی به نگرانی نخواهد بود.
 

تفاوت چاپ های مختلف شاهنامه

تفاوت چاپ های مختلف شاهنامه
خواندن بیتهایی از شاهنامه، رشد یافتن در جغرافیای ایران، سپری شدن سالهای مدرسه و شنیدن حکایت‌های معروف شاهنامه، همه گواهی است بر اینکه فردوسی برای ما ایرانیان نامی آشنا دارد. شاهنامه حاصل نزدیک به سی سال از عمرِ ابوالقاسم فردوسی است و از این رو هموراه مورد توجه کاتبان قرار داشته و موجب خلق نفیس ترین نسخ خطی شده است. در این مطلب از سایت مهرگیف به بررسی تفاوت چاپ های مختلف شاهنامه خواهیم پرداخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.
 
پشتیبانی و مشاوره
سلام !
برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.