درباره ما

به نام خدا
ما کار خود را از سال 1390 با تهیه و توزیع قلم هوشمند قرآنی شروع کرده و هر روز آن را گسترش داده تا پا به عرصه نشر و پخش کتب مذهبی گذاشتیم.

در همین راستا گروه محصولات فرهنگی قرآنی پیام مهر عدالت با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب و با پشتیبانی مستقیم انتشارات پیام عدالت، به عنوان یکی از مراکز عمده فروش قلم هوشمند قرآنی، کتب نفیس و معطر و سایر محصولات قرآنی به منظور سهولت در امر تهیه و توزیع و حذف واسطه ها، آماده خدمت به هموطنان گرامی بوده و افتخار آن را دارد که چنین محصولاتی را با حداقل قیمت در اختیار علاقه مندان قرار دهد. 

همچنین با بهره گیری از طرح های ویژه همواره در صدد تامین خواسته های مشترکین خود بوده و در این امر پیشگام است.

اکنون نام انتشارات پیام مهر عدالت در کل ایران شناخته شده است که این امر را اول مدیون لطف خداوند متعال و دردرجه بعد حمایت نمایندگان و فروشگاه های تحت پوشش می دانیم و در اینجا سال ها همراهی شما را ارج می نهیم.
همینجا دست همه شما عزیزان را در جهت ارتقا امر خدمت رسانی به گرمی می فشاریم و امیدواریم با راهنمایی های سازنده خود ما را در این راه یاری فرمائید.
 

درباره پیام مهر عدالت


 

بايد ميان جـوانان و قـرآن ، انس و الفت بيشتري برقرار كرد؛ به گونه اي كه قرآن و نماز ، جزو كارهاي روزانه قرار گيرد و مردم آنقدر به خواندن قرآن خو بگيرند تا ذهن و انديشه و جهان بيني شان قرآنـي شـود.

 در این راستا گروه محصولات فرهنگی قرآنی پیام مهر عدالت با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب و تشکیل اتاق فکر فرهنگی و با پشتیبانی مستقیم انتشارات پیـام عدالت، به عنوان یکی از مراکز عمده ی فروش قلم هوشمند قرآنی ، کتب نفیس و معطر و سایر محصولات قرآنی به منظور سهولت در امر تهیه و توزیع و حذف واسطه ها ، آماده خدمت به هموطنان گرامی بوده و افتخار آن را دارد که اینگونه محصولات را با حداقل قیمت در اختیار علاقمندان قرار دهد.


 


همچنین انتشارات پیام مهر عدالت ، با چندین سال تجربه در امر تولید و پخش انواع کتب نفیس و معطر ، قرآن و مفاتیح های رنگی ، قلم قرآنی و بسته های فرهنگی با بهره گیری از طرح های ویژه همواره در صدد تامین خواسته های مشترکین خود بوده و در این امر پیشگام است .

علاوه بر کتب نفیس پیام عدالت و کتب نفیس هلیا ، کلیه کتب رنگی انتشارات هادی مجد امام رضا و سایر ناشرین ( کتب کودک  و… ) توسط این مرکز به صورت عمده توزیع میگردد.
 

اکنون نام انتشارات پیام مهر عدالت با همکاری و پشتیبانی پیـام عدالت در کل ایران شناخته شده است که این امر را اول مدیون لطف خداوند متعال و دوم حمایت نمایندگان و فروشگاه های تحت پوشش ما می دانیم و در اینجا سالها همراهی شما را اجر می نهیم.

در خاتمه ضمن تشکر و قدردانی مجدد، دست همه شما عزیزان را در جهت ارتقاء امر خدمت رسانی به گرمی می فشاریم و امیدواریم با راهنمایی های سازنده خود ما را در این راه یاری فرمائید .

چاپ یادبود بر روی قرآن و مفاتیح
بسته 5جلدی
شعار فروش
تخفیف عمده 50درصد
پشتیبانی و مشاوره
سلام ! برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.