کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :
۱۱۰,۰۰۰ تومان
۸۸,۰۰۰ تومان
۱۱۰,۰۰۰ تومان
۸۸,۰۰۰ تومان
۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۶۴۰,۰۰۰ تومان
۸۵,۰۰۰ تومان
۶۸,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۸۰,۰۰۰ تومان
۱۲۰,۰۰۰ تومان
۹۶,۰۰۰ تومان
۷۵۰,۰۰۰ تومان
۶۰۰,۰۰۰ تومان
۲۵۰,۰۰۰ تومان
۲۰۰,۰۰۰ تومان
۶۰۰,۰۰۰ تومان
۴۸۰,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۸۰,۰۰۰ تومان
۲۸۰,۰۰۰ تومان
۲۲۴,۰۰۰ تومان
۱۸۰,۰۰۰ تومان
۱۴۴,۰۰۰ تومان
۱۱۰,۰۰۰ تومان
۸۸,۰۰۰ تومان
۷۹۰,۰۰۰ تومان
۶۳۲,۰۰۰ تومان
۷۹۰,۰۰۰ تومان
۶۳۲,۰۰۰ تومان
۵۲۰,۰۰۰ تومان
۴۱۶,۰۰۰ تومان
۴۵۰,۰۰۰ تومان
۳۶۰,۰۰۰ تومان
۸۵,۰۰۰ تومان
۶۸,۰۰۰ تومان
۵۰۰,۰۰۰ تومان
۴۰۰,۰۰۰ تومان
۹۰۰,۰۰۰ تومان
۷۲۰,۰۰۰ تومان
۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان
۹۰۰,۰۰۰ تومان
۷۲۰,۰۰۰ تومان
۶۵۰,۰۰۰ تومان
۵۲۰,۰۰۰ تومان
۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
۸۸۰,۰۰۰ تومان
کمتر خانه ای را در ایران می توان پیدا کرد که دیوان حافظ در آنجا نباشد. غزلیات حافظ که نه تنها در کشور خودمان بلکه در تمام دنیا مشهور است. هر ساله چندین هزار از این دیوان چاپ و در دسترس عموم قرار می گیرد.
اما برای اینکه دیوان حافظ کامل و مرغوبی بخریم باید به جلد آن نیز اهمیت دهیم. حافظ وزیری چرم که یکی از نفیس ترین نوع دیوان به شمار می رود در انتشارات پیام مهر عدالت (مهر گیفت) موجود است.

اگر میخواهید امسال نیز مانند سال های گذشته در شب یلدا، فال حافظ باز کنید یا به عزیزان خود هدیه دهید با ما همراه باشید.

دیوان حافظ چیست؟

دیوان حافظ مجموع اشعار شاعری به نام خواجه شمس‌الدین محمد شیرازی متخلص به حافظ است که به زبان فارسی و عربی به صورت غزل سروده شده است. از آن جا که شعرهای حافظ پراکنده بودند سال ها بعد از وفات او، شخصی به نام محمد گلندام اشعار او را جمع آوری کرد.

در منابع رسمی و قابل پذیرش تعداد غزلیات وی: حدود 500 غزل، چند قصیده. دو مثنوی، چندین قطعه و تعدادی رباعی است. که به بسیاری از زبان های زنده دنیا مانند: هندی، انگلیسی، سندی، عربی، اردو و ... ترجمه شده است.
و تاکنون بیش از چهارصد بار به اشکال و شیوه‌ های گوناگون، به زبان فارسی و دیگر زبان‌ های جهان به چاپ رسیده‌ است. بسیاری از شعرا و اهل قلم و ادب حافظ را ستوده و بر غزل سرایان تاثیر زیادی گذاشته است به طوری که او را لسان الغیب خوانده اند.

یکی از شهرت های حافظ به خاطر از بر بودن کل قرآن بوده به طوری که قادر بود از آخر به اول آن را بخواند.

دیوان حافظ وزیری چرم در فرهنگ ایرانیان

در فرهنگ کشور ما یلدا، بلندترین شب سال بوده و یک دقیقه از شب های دیگر طولانی تر است. خانواده های ایرانی در این موقع شب نشینی کرده و با جشن گرفتن این شب و تفال به حافظ به مصاف زمستان می روند. حافظ خوانی و فال حافظ گرفتن در این شب مرسوم بوده و رواج زیادی دارد.

کتاب حافظ را در این شب به نیت شادکامی، پیروزی و برآورده شدن آرزوهای خود باز می کنند. ولی چه شیرین می شود وقتی که دیوانی که در دست می گیریم حافظ وزیری چرم باشد. جنس چرمی که زیباترین و مرغوب ترین جلد را در بین چرم های غیر طبیعی دیگر دارد.

کیفیت و مرغوبیت از مدرسه تا حافظ وزیری چرم

زمان مدرسه در هنگام خرید لوازم التحریر و دفترهای مشق یا نقاشی قبل از اینکه به داخل دفترمان نگاهی بیاندازیم. به مرغوبیت جلد و زیبایی آن توجه می کردیم. جنس و نقاشی های روی آن ما را به وجد می آورد و این باعث می شد. تا آخر سال هم آن دفتر را دوست داشته باشیم. و هم به خاطر مرغوبیتی که داشت خراب نشده و پاره نمی شد. حال بیاید بیاندیشیم که اگر می خواهید دیوان حافظ خریداری کنید. و یا آن را هدیه دهید باید چگونه باشد که هم به دل بنشیند و هم سال های سال دوام داشته باشد.

حافظ وزیری چرم نفیس چه نوع چرمی است؟

چرم وزیری از بهترین نوع چرم مصنوعی می باشد که از مواد مصنوعی درست شده و به دلیل پرهزینه بودن چرم طبیعی، امروزه چرم مصنوعی جایگزین مناسبی برای آن است.

چرم مصنوعی را با نام‌ های چرم اگزما، چرم پلی اورتان و چرم وگان نیز معرفی می‌ کنند که در تولید وسایلی چون کفش، کیف، و اثاثیه منزل از چرم مصنوعی به‌عنوان روکشی چرم‌ مانند برای آن و در زمانی که این چرم از پلاستیک ساخته شود، در تولید پوشاک و پارچه از آن استفاده می‌شود. این چرم برای هدیه دادن و روکش کتاب هایی نفیس مانند دیوان حافظ، کیف و ... بسیار مناسب است.

اگر دوست دارید دیوان حافظی خاص داشته باشید و با آن در شب یلدا فال خود را به نیکی بگیرید. یا در سر سفره عقد قرار داده و به نیت حافظ فال خوشبختی زندگی خود را رقم بزنید. می توانید از انتشارات پیام مهر عدالت آنچه را می خواهید دریافت کنید.

ویژگی حافظ وزیری چرم را از پیام مهر عدالت بخوانید

در عناوین مختلف مقاله به توضیح دیوان حافظ و نوع چرم به کار رفته در آن پرداختیم. اما در اینجا به صورت اجمالی ویژگی های موجود دیوان حافظ با جلد چرم و قطع وزیری را خدمت شما توضیح دهیم. کتاب حافظ دارای جلد چرم غیر طبیعی مقاومی بوده و قطع آن وزیری است. یعنی دارای چهار ورق و هشت صفحه در تعداد دفعات تا شدن کاغذ در چاپخانه است.

کاغذهای به کار رفته در آن بیشتر از جنس گلاسه بوده و خط های نوشتاری نیز نستعلیق بوده و در رنگ های مختلف چاپ شده است. رنگ ها کمک می کنند تا خوانایی خط نستعلیق برای تازه واردان در عرصه شعر. بهتر شده و دیوان نفیس زیبایی خاصی را داشته باشد. حاشیه های موجود بسیار سنتی و دلنشین است به گونه ای که هر شخص عاشق هنر و ادب را به وجد خواهد آورد.

هدیه دادن به سبک انتشارات پیام مهر عدالت

هدیه برای کسانی که دوستشان داریم و نسبت خاصی با ما دارند امری متداول است. مخصوصاً کسانی که اهل فرهنگ و هنر و ادبیات هستند هر هدیه ای آنان را خوشحال نمی کند. تحفه ای که نفیس بوده و بتواند ماندگار باشد و با هر بار استفاده به یاد شما بیوفتند ستودنی است. دیوان حافظ با قطع وزیری و جلد چرم هدیه ای مناسب و زیبا برای آن هایی است. که برایتان مهم است و احساسات لطیفی دارند. زیبایی در ظاهر، مرغوبیت در جنس، ظرافت و خوش خط و خوش رنگ بودن داخل آن. شیرینی اشعار حافظ لسان الغیب را چندین برابر می کند.
 
 
پشتیبانی و مشاوره
سلام !
برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.