کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :

خرید سالنامه خانواده

برای خرید سالنامه خانواده هرچه زودتر سفارش خود را ثبت کنید می توانید سریعتر سالنامه خود را برای سال جدید تحویل بگیرید و بهتر است که خرید سالنامه را به ماه های آخر سال موکول نکنید زیرا شرکت هایی که تیراژ سفارش آن ها بالاست معمولاً چندین ماه قبل از سال جدید سفارش خرید سالنامه را ثبت می کنند و  شرکت های چاپ سالنلمه طبق نوبت آن ها را تولید می کنند و هرچه دیرتر سفارش دهید امکان اینکه دیرتر تحویل بگیرید بیشتر است. پس اگر قصد خرید سررسید ارزان و باکیفیت را دارید انتشارات پیام مهر عدالت می تواند در کوتاهترین زمان سفارش شما را فوری تحویل دهد.

چاپ سالنامه خانواده 1401

انتشارات پیام مهر عدالت به منظور افزایش رضایت و همچنین افزایش بازدهی تبلیغات شما اقدام به چاپ سالنامه خانواده اختصاصی و منحصر به فرد در رنگ‌های مختلف و همراه با قاب های مختلف کرده است.
هر سال با شروع سال جدید می‌توان با هدیه یک سالنامه و یا سررسید عزیزانمان را خوشحال کنیم. انتشارات پیام مهرعدالت سالنامه خانواده 1401 را برای امسال آماده کرده است.  شما می توانید این سالنامه را با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت خردیاری کنید. حتی اگر اهل خاطره نویسی هستید این سالنامه های رنگی بسیار مناسب شما خواهند بود.

ویژگی سالنامه خانواده

در سالنامه خانواده روزشمار تمام روزهای هفته در یک صفحه و به صورت جدا جدا قرار دارند و برای روزهای پنج شنبه و جمعه یک صفحه اختصاصی در نظر گرفته شده است. تعداد صفحات این تقویم در حدود 378 صفحه می باشد. این محصول زیبا سالنامه خانواده 1401 از نوع پالتویی می باشد به همراه دعا ها و احادیث مقدس , که نوع جلد آن چرم مصنوعی با طراحی بسیار شیک , نوع کاغذ این کتاب مقدس از جنس تحریر صفحه رنگی با کیفیت خوبی است.

خرید سالنامه خانواده

با انتخاب انتشارات پیام مهر عدالت می توانید چاپ سالنامه خانواده و همچنین انواع سالنامه تبلیغاتی را به صورت تکی و یا عمده سفارش دهید تا با کمترین هزینه صاحب سالنامه خانواده در رنگ بندی منحصر بفرد خودتان باشید. شما می توانید با خرید سالنامه و سفارش اینترنتی، تقویم سالنامه ای متناسب با سلیقه خودتان را سفارش دهید.
 

قیمت سالنامه خانواده

قیمت سالنامه خانواده به معیارهای مختلفی بستگی دارد. ما سالنامه خانواده را به شکل های مختلف برای شما بسته بندی کرده ایم که می توانید قیمت ها در بالارا مشاهده کنید. انتشارات پیام مهر عدالت برای شما درصد تخفیفی برای شما در نظر گرفته که در صورتی که به تعداد بالا تقویم سالنامه سفارش دهید می‌توانید از تخفیف بیشتر هم بهره مند شوید.
 
چاپ یادبود بر روی قرآن و مفاتیح
بسته 5جلدی
شعار فروش
تخفیف عمده 50درصد
پشتیبانی و مشاوره
سلام ! برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.