کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :
 همه مسلمانان بدون استثنا در خانه های خود کتاب آسمانی قرآن دارند که آن را تلاوت می کنند. کتاب قرآن کریم که به حضرت محمد (صلی الله علیه السلام) نازل شده است. از ارزشمندترین کتاب موجود در دنیاست که هیچ کتاب دیگری توانایی برابری با آن را ندارد. شیوایی کلام،فصاحت، بلاغت و آثار روحانی قرآن باعث شده تا هر کسی که آن را می خواند. و به گفتارهای درون آن عمل می کند هم از لحاظ روحی به آرامش می رسد و هم از لحاظ معنوی پاداش و اجر دریافت می کند. قرآن رقعی رنگی موجود در سایت انتشارات پیام مهر عدالت از جمله زیباترین قرآن‌هایی است. که از لحاظ ظاهری مورد درخواست خرید برای نو عروسان و یا برای کاربرد در خانه. همچنین برای هدیه قرار گرفته است.
خصوصیات قرآن رقعی رنگی
قرآن های رنگی که دارای رنگی های مختلف هم در صفحات داخلی و هم جلد دارد. باعث می شود در هنگام خواندن قرآن و نگاه به صفحات آن چشم ها خسته نشود. از جمله دلایل آبریزش چشم و خشکی یا درد آن به خاطر فوکوس چشم برای تشخیص نوشته های سیاه رنگ در صفحه سفید است.
بنابراین رنگی بودن قرآن در طیف های مختلف هم چشم ها را اذیت نمی کند. و هم زیبایی منحصر به فردی را برای آن به همراه دارد. انواع قرآن از تمامی سایزهای مختلف مانندکیفی, زیپی کوچک, نیم جیبی1/16, جیبی1/8, پالتویی. رقعی, وزیری, رحلی رقعی, رحلی, و بانواع جلد ها مانند مشمایی. سلفون, گالینگور زرکوب, چرم مصنوعی یا ترمو وجود دارد.
مشخصه های قرآن رقعی رنگی موجود در انتشارات پیام مهر عدالت
قرآن‌های رنگی با قطع رقعی در انتشارات پیام مهر عدالت به ویژگی های زیر است:
  • خط این کتب با خطاطی عثمان طه می باشد.
  • قطع آن رقعی است.
  • جلدهای قرآن چرم رنگی ساده یا گالینگور است.
  • در مدل های دارای قاب یا بدون قاب وجود دارد
  • نوع کاغذ قرآن رقعی رنگی، تحریر و به صورت 15 خطی در هر صفحه چاپ شده است.
  • اندازه قرآن ها با هم فرق می کند و در سایزهای مختلفی وجود دارد.
  • ترجمه قرآن را اکثراً استاد مهدی الهی قمشه ای انجام میدهد.
ویژگی های قرآن های رنگین کمانی
ویژگی اصلی این کتاب در حاشیه صفحات آن است که به صورت زیبا و چشم نوازی در رنگ های متنوع تولید شده اند. متفاوت بودن رنگ صفحات و ترکیب رنگ های به کار رفته در جلد و کاغذ داخلی آن، مانند رنگین کمان است. که یک روش خلاقانه برای آموزش قرآن به کودکان و نوجوانان محسوب می شود. قرآن رقعی رنگی را رنگین کمانی نیز می گویند.
نکته: متن قران رنگی و ترجمه آن ، برای ساده تر شدن خواندن آن، در تمامی صفحات با صرف نظر از رنگ صفحه، سفید می باشد. اما باید توجه داشت کسانی که بیشتر اوقات خود را با خواندن و یا آموزش آن می گذرانند میتواند چشم ها را خسته کند.
 
 
پشتیبانی و مشاوره
سلام !
برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.