کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :

قرآن نفیس

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۱۲۰,۰۰۰ تومان
۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۴۸۰,۰۰۰ تومان
۳۵۰,۰۰۰ تومان
۲۸۰,۰۰۰ تومان
۸۰۰,۰۰۰ تومان
۶۴۰,۰۰۰ تومان
۱,۲۸۰,۰۰۰ تومان
۱,۰۲۴,۰۰۰ تومان
۴۲۰,۰۰۰ تومان
۳۳۶,۰۰۰ تومان
۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۹۱۰,۰۰۰ تومان
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۹۶۰,۰۰۰ تومان
۸۵۰,۰۰۰ تومان
۶۸۰,۰۰۰ تومان
۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
۸۸۰,۰۰۰ تومان
۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان
۱,۰۵۶,۰۰۰ تومان
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۷۶۰,۰۰۰ تومان
۷۵۰,۰۰۰ تومان
۶۱۵,۰۰۰ تومان
۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۴۸۶,۰۰۰ تومان
۶۰,۰۰۰ تومان
۴۸,۰۰۰ تومان
۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان
قرآن کریم به عنوان برترین اعجاز پروردگار و کتاب هدایت گر و زندگی بخش مسلمانان همواره مورد احترام مردم جهان بوده است و جایگاه ویژه ای برای پرهیزکاران جویای حق دارد، انتشارات پیام مهر عدالت مفتخر است که این هدیه ی آسمانی را به ممتاز ترین شکل ممکن تقدیم حضور گران قدر شما عزیزان نماید.

قرآن نفیس

قرآن کریم، کتاب مقدس ما مسلمانان است که ارزش ویژه ای برای آن قائل هستیم. به هر ایرانی و یا مسلمانی سر بزنید حتما حداقل یک قرآن در آن خواهید یافت. اما تنها دلیل خرید قرآن کریم فقط خانه ی جدید نیست. شاید دوست داشته باشید در سایز های مختلف و برای مکان ها مختلف قرآن های جداگانه داشته باشید. 

به همین خاطر برخی از مسلمانان به دنبال خرید قرآن نفیس و نسخه ای زیبا از این کتاب آسمانی هستند. داشتن نسخه ای نفیس و ارزشمند از قرآن کریم می تواند مدنظر بسیاری از افراد باشد. اما هنگام خرید آن باید به نکاتی توجه داشت. ما در انتشارات پیام مهر عدالت شما را راهنمایی خواهیم کرد تا مناسب ترین قرآن برای خود را خریداری کنید. 


راهنمای خرید قرآن نفیس

قرآن نفیس در رنگ ها و طرح های مختلف چاپ شده است که می توانید نسبت به سلیقه و نیاز خود قرآن نفیس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. 

قاب قرآن 

اولین سوالی که ممکن است هنگام انتخاب نسخه ای نفیس از قرآن کریم در ذهنتان به وجود بیاید، علت اختلاف قیمت نسخه های مختلف است. اولین عامل موثر در قیمت کتاب ها از جمله قرآن های نفیس، نوع قاب کتاب است. قالبا کتاب های بدون قاب یا با قاب کشویی از قرآن های دارای قاب صندوقی ارزان تر هستند. پس هنگام خرید این را در نظر بگیرید که چقد قاب قرآن برای شما مهم است.


جلد کتاب 

عامل موثر دیگر جنس قاب و جلد کتاب است. هدیه قرآن نفیس با جلد چرمی یا طرح چرم (ترمو) معمولا از کتاب های عادی بالاتر است. 

جنس کاغذ
نکته ی مهم دیگری که هنگام خرید قرآن نفیس باید به آن توجه داشته باشید جنس کاغذ آن است. کاغذ های تحریر (عادی) و گلاسه برای همگان آشنا هستند.

اما در برخی نسخه ها قرآن های نفیس را با کاغذ مارگانو یا همان کاغذ عطری یا معطر چاپ می کنند. هدیه ی این نسخه ها معمولا بالاتر و جنس و ظاهر کتاب نیز بسیار نفیس تر از نسخه های عادی خواهد بود. جنس کاغذ و طرح های روی آن به همراه عطری که در هوا پراکنده می شود نیز بسیار قابل توجه و زیباست.

قرآن رنگی
قرآن های رنگی ظاهر بسیار زیبایی دارند که می توانید به هر رنگی که دوست دارید خریداری کنید. قرآن های رنگی به رنگ های فانتزی بسیار زیبایی چاپ می شوند که می توانید با کتاب های دیگر خود ست کنید و در کتابخانه خود بچینید. 
قرآن عروس
بسیاری از عروس و داماد ها برای سفره عقد خود نسخه های سفید رنگ یا اصطلاحا قرآن های عروس را انتخاب می کنند. اما برخی نیز دوست دارند نسخه ای نفیس و چرمی از قرآن کریم را داشته باشند. به همین خاطر است که داخل قاب برخی از نسخه های نفیس طرح چرم نیز دفتر بله برون یا رویداد های زندگی وجود دارد.

اگر درباره خرید قرآن نفیس سوالی داشتید یا نیاز به راهنمایی بیشتری بود میتوانید. از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

خرید کتاب قرآن نفیس با تخفیف
به دلیل عرضه مستقیم محصولات، تقریبا تمام قرآن های نفیس مهرگیفت و کتب ادبی دارای تخفیف هستند. اما اگر برای سفارشات سازمانی و یا وقف و یادبود قصد خرید تعداد بالاتری از قرآن های نفیس را داشتید میتوانید تا 30 درصد تخفیف از ما دریافت کنید.

به علاوه امکان چاپ و درج صفحات یادبود. و یا حک کردن لوگو یا نشان وقف روی کتاب نیز از خدمات ما می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد.

کتاب قرآن نفیس برای هدیه
ما مسلمانان احترام زیادی برای کتاب قرآن کریم قائل هستیم. به همین جهت معمولا از واژه قیمت برای این کتاب نفیس و گرانقدر استفاده نمی کنیم و لفظ هدیه را به کار میبریم. استفاده از لفظ هدیه چندان هم بی جهت نیست، چراکه در بیشتر مواقع ما قرآن را به یکدیگر هدیه می دهیم.

امام صادق (ع) می فرمایند:
” هدیه دادن دوستی و محبت را زیاد می کند و عداوت را زایل می گرداند.” قرآن کریم هدیه ای است از جانب پروردگار، کلام حق است و متبرک با نام صاحب حق، بدیهی است که هیچ هدیه ای ارزشمند تر از هدیه ی الهی نیست. انتشارات پیام مهر عدالت با توجه به این موضوع، نو آوری و کیفیت را در بالاترین شکل ممکن به عنوان هدف قرار داده و به چاپ بی نظیر قرآن نفیس، در تعدادی محدود نائل آمده است.

اگر قصد خرید یک قرآن نفیس برای هدیه را داشته باشید پیشنهاد ما قرآن های نفیس طرح چرم هستند. در بین این نسخه ها نیز، قرآن های نفیسی که دارای قاب های صندوقی هستند و با کاغذ مارگانو یا همان معطر به چاپ رسیده اند، گزینه مناسبی هستند.

خرید قرآن نفیس
اگر قصد خرید قرآن را داشته باشید میتوانید در فروشگاه انتشارات پیام مهر عدالت (مهرگیفت) انواع نسخه های کتاب قرآن را پیدا کنید. این نسخه های مختلف از قرآن کریم را میتوان در دسته بندی های مختلفی بر اساس اندازه و یا نفیس بودن قرار داد. با خرید قرآن از وب سایت انتشارات پیام مهر عدالت این اطمینان را خواهید داشت که این کتاب آسمانی را با مناسب ترین هدیه و بدون واسطه تهیه می کنید.

خرید قرآن چرمی نفیس
بسیاری از دوستداران نسخه های نفیس قرآن کریم، این نسخه ها را با جلد های زیبای چرمی می شناسند. در وب سایت انتشارات پیام مهر عدالت نیز اکثر نسخه های نفیس کلام الله مجید با کاغذ های با کیفیت و جلد های چرم و طرح چرم می باشند.

برای ساخت قاب این نسخه های نفیس قرآن از ام دی اف استفاده میشود و طرح های برجسته ی روی آن ها به صورت لیزری برش خورده تا دقت و کیفیت بالایی داشته باشد. معمولا جنس روکش اکثر نسخه ها ترمو طرح چرم است اما در برخی نسخه ها از چرم طبیعی نیز استفاده شده است. برای متوجه شدن این موضوع میتوانید به بخش مشخصات هر محصول مراجعه کنید.
چاپ یادبود بر روی قرآن و مفاتیح
بسته 5جلدی
شعار فروش
تخفیف عمده 50درصد
پشتیبانی و مشاوره
سلام ! برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.