کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :

قرآن نفیس

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۹۶۰,۰۰۰ تومان
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۹۶۰,۰۰۰ تومان
۲۱۰,۰۰۰ تومان
۱۶۸,۰۰۰ تومان
۱۸۵,۰۰۰ تومان
۱۴۸,۰۰۰ تومان
۳۰۰,۰۰۰ تومان
۲۴۰,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۸۰,۰۰۰ تومان
۶۲۰,۰۰۰ تومان
۴۹۶,۰۰۰ تومان
۷۰۰,۰۰۰ تومان
۵۶۰,۰۰۰ تومان
۸۰۰,۰۰۰ تومان
۶۴۰,۰۰۰ تومان
۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۳۶۰,۰۰۰ تومان
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۹۶۰,۰۰۰ تومان
۱۳۰,۰۰۰ تومان
۱۰۴,۰۰۰ تومان
۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۶۴۰,۰۰۰ تومان
۶۶,۰۰۰ تومان
۵۲,۸۰۰ تومان
۷۵۰,۰۰۰ تومان
۶۰۰,۰۰۰ تومان
۴۸۰,۰۰۰ تومان
۳۸۴,۰۰۰ تومان
قرآن کریم به عنوان برترین اعجاز پروردگار و کتاب هدایت گر و زندگی بخش مسلمانان همواره مورد احترام مردم جهان بوده است و جایگاه ویژه ای برای پرهیزکاران جویای حق دارد، انتشارات پیام مهر عدالت مفتخر است که این هدیه ی آسمانی را به ممتاز ترین شکل ممکن تقدیم حضور گران قدر شما عزیزان نماید.

امام صادق (ع) می فرمایند:
” هدیه دادن دوستی و محبت را زیاد می کند و عداوت را زایل می گرداند.” قرآن کریم هدیه ای است از جانب پروردگار،کلام حق است و متبرک با نام صاحب حق، بدیهی است که هیچ هدیه ای ارزشمند تر از هدیه ی الهی نیست. انتشارات پیام مهر عدالت با توجه به این موضوع، نو آوری و کیفیت را در بالاترین شکل ممکن به عنوان هدف قرار داده و به چاپ بی نظیر قرآن نفیس، در تعدادی محدود نائل آمده است.

تنوع قرآن نفیس

قرآن نفیس در رنگ ها و طرح های مختلف چاپ شده است که می توانید نسبت به سلیقه و نیاز خود قرآن نفیس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. 

خرید اینترنتی قرآن نفیس

جدیدترین مدل‌های قرآن نفیس را با بهترین کیفیت و ارزانترین  قیمت از انتشارات پیام مهر عدالت خریداری کنید. قرآن های نفیس انتشارات پیام مهر عدالت با کاورهای متنوعی ارائه شده است. کاور این قرآن های نفیس بصورت قابدار کشویی یا جعبه بازشو به همراه پلاک های طرح مینا، این محصولات را در نوع خود منحصر به فرد نموده است. در داخل خود کتاب نیز از تذهیب های زیبا استفاده شده است که وقتی در کنار خط نسخ قرار میگیرد، زیبایی خاصی به محصول می بخشد و میتوان از این قرآن نفیس برای هدیه استفاده نمود.
 
پشتیبانی و مشاوره
سلام !
برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.