کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :

قرآن سایز پالتویی و کوچک ها

۱۰۶,۰۰۰ تومان
۷۹,۵۰۰ تومان
۳۰۰,۰۰۰ تومان
۲۴۰,۰۰۰ تومان
۲۵۰,۰۰۰ تومان
۲۰۰,۰۰۰ تومان
۲۲۰,۰۰۰ تومان
۱۶۵,۰۰۰ تومان
۲۲۰,۰۰۰ تومان
۱۶۵,۰۰۰ تومان
۲۲۰,۰۰۰ تومان
۱۷۶,۰۰۰ تومان
۱۳۰,۰۰۰ تومان
قرآن پالتویی ترمو از نفیس ترین کتب های موجود می باشد که با جلد چرم ترمو ساخته شده است. این نوع چرم که غیر طبیعی است، برای زیبایی و دوام زیاد در کتب نفیس به کار می رود. از آنجا که همه افراد قادر به خرید محصولات با چرم طبیعی نیستند. بنابراین چرم ترمو یکی از بهترین چرم ها برای استفاده در این زمینه می باشد.

قرآن پالتویی ترمو چیست؟
همانطور که در بالا اشاره کردیم، در تهیه قرآن های پالتویی و ... از چرم ترمو بهره جسته اند. زیبایی و دوام بسیار بالای این چرم غیر طبیعی توانسته است تولید کنندگان بسیاری را برای استفاده از آن ترغیب کند. قرآن هایی که در قطع پالتویی ساخته می شوند. دارای رویه چرم ترمو بوده و به صورت قابدار و یا بدون قاب تولید می شود.

همچنین ترموهای با جلد و داخل رنگی نیز بر روی سایت پیام مهر عدالت موجود است. که شما می توانید آن را مشاهده و در صورت تمایل به خرید سفارش دهید.

قرآن پالتویی و کوچک به چه نوع چرمی گفته می شود؟
در مطالب بالا گفتیم که به خاطر گران و کم بودن چرم های طبیعی در صنعت های مد و پوشاک یا لوازم دیگر. مثل جلد کتب از چرم های مصنوعی استفاده می کنند. این قرآن نیز، دارای جلد از همین نوع چرم است. این چرم از ترکیب مواد شیمیایی و پیلیمری تشکیل شده و شباهت زیادی به چرم طبیعی دارد. برای اینکه جلوی زیبا و دلنشینی این چرم حفظ شود به خاطر حالت سوخته و تغییر رنگ یافته ای که دارد. برای حک کردن مهر یا برند کسب و کارها و شرکت های تولید کننده محصولات به کار می رود.

چرم ترمو چه کاربردی دارد؟ از این چرم که به عنوان هنر سوخته قدیم یاد می شود بر اساس سنت های گذشته صنعت چرم کاری تولید می شود. از چرم مذکور برای ساخت جلد سالنامه ها، رساله ها و قرآن پالتویی ترمو استفاده می گردد. این چرم به دلیل محدود بودن در نوع های مختلف، بیشتر برای محصولات یاد شده به کار می رود.

مشخصات موجود قرآن نفیس ذکر شده در مهر گیفت مشخصه های موجود قرآن پالتویی ترمو به شرح زیر است:
  • قطع کتاب: به صورت پالتویی
  • نوع قاب: بدون قاب
  • نوع جلد آن: ترمو چرمی ساده و یا در رنگ های مختلف
  • نوع کاغذ: تحریر
  • به خطاطی: عثمان طه
  • ترجمه ای از: استاد مهدی الهی قمشه ای و یا مکارم شیرازی
  • تعداد صفحات آن: 604
  • اندازه قرآن: 16*9
قرآن پالتویی و کوچک موجود در انتشارات پیام مهر عدالت این قرآن به همراه کلی کتب های دیگر در نوع و اندازه های مختلف در سایت مهر گیفت (انتشارات پیام مهر عدالت) موجود است. نوع مدل و یا جنس جلد آن را می توانید بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید. و با خرید از سایت تخفیف دریافت کنید.

خرید قرآن رنگی
قرآن رنگی و کوچک قرآن های مناسبی برای افرادی هستند که می خواهند یک قرآن جیبی در کنار خود داشته باشند. اولین نکته ای که با دیدن این قرآن های رنگی زیبا جلب توجه می کند رنگ های متنوع و زیبای استفاده شده در جلد آن است. جلد های این قرآن ها از جنس چرم مصنوعی یا به عبارتی ترمو هستند. نقش های برجسته روی کتاب هم به زیبایی آن افزوده است
چاپ یادبود بر روی قرآن و مفاتیح
بسته 5جلدی
شعار فروش
تخفیف عمده 50درصد
پشتیبانی و مشاوره
سلام ! برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.