کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :

❤️ نذر فرهنگی

۱۶۰,۰۰۰ تومان
۱۲۸,۰۰۰ تومان
۱۷۰,۰۰۰ تومان
۱۳۶,۰۰۰ تومان
۱۶۰,۰۰۰ تومان
۱۲۸,۰۰۰ تومان
۱۹۰,۰۰۰ تومان
۱۵۲,۰۰۰ تومان
۱۶۰,۰۰۰ تومان
۱۲۸,۰۰۰ تومان
۶۰,۰۰۰ تومان
۵۴,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۸۰,۰۰۰ تومان
۱۷۰,۰۰۰ تومان
۱۲۷,۵۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۸۰,۰۰۰ تومان
۵۰,۰۰۰ تومان
۳۵,۰۰۰ تومان
۱۱۰,۰۰۰ تومان
۷۷,۰۰۰ تومان
۸۰,۰۰۰ تومان
۶۴,۰۰۰ تومان
۱۱۰,۰۰۰ تومان
۷۱,۵۰۰ تومان
۲۲۰,۰۰۰ تومان
۱۶۵,۰۰۰ تومان
۷۰,۰۰۰ تومان
۵۶,۰۰۰ تومان

نذر فرهنگی چیست؟

نذر فرهنگی، به هر نوع نذری در امور فرهنگی و غیرمادی گفته می شود. نذر برای امور فرهنگی به روش‌ های مختلفی انجام می ‌شود. مثلا به جای پرداخت پول بعنوان نذر، با خرید چند جلد قرآن یا مفاتیح می‌ توانید نذر خود را ادا کنید. این نوع نذر هم  دارای آثار مثبت و تربیتی بوده و هم خیرات ماندگاری هست و محدود به امور مادی نبوده و ابعاد مختلفی دارد. بعنوان مثال یکی از انواع نذر فرهنگی، چاپ یادبود اموات هست که خیرات ماندگار برای گذشتگان و یادبودی برای اموات می باشد.

نذر فرهنگی

اهمیت نذر برای امور فرهنگی

وقتی صحبت از نذر و نذری دادن می ‌شود همه ما یاد کارهایی مثل پخش غذای نذری، کمک مالی به مسجد یا هیئت و... می ‌افتیم. این کارها اعمال خیری هستند که افراد به ازای حاجت روایی و برطرف شدن مشکلاتشان انجام می‌ دهند. اما نذر کردن تنها به این امور محدود نمی ‌شود. ادای نذر می ‌تواند در قالب فعالیت‌ های فرهنگی هم انجام شود. به این قبیل کارها نذر فرهنگی می‌ گویند. نذر در امور فرهنگی آثار مثبت زیادی برای جامعه دارد. جامعه به دلیل ضعف فرهنگی با آسیب‌ های مختلفی مثل بی ‌اخلاقی، اعتیاد به مواد مخدر و... مواجه می‌ شود. اهمیت نذر برای امور فرهنگی در برطرف کردن نقاط ضعف و جلوگیری از بروز این آسیب‌ ها موثر است.


آثار نذر فرهنگی

شما برای بهره‌ مندی از آثار نذر فرهنگی می ‌توانید در پویش نذر فرهنگی مشارکت کنید. این پویش ها حامی فعالیت‌ های فرهنگی-اجتماعی هستند و نیازهای فرهنگی مردم را پاسخ می ‌دهند. نذرهای فرهنگی آثار ماندگاری دارند و به عنوان باقیات الصالحات و خیرات ماندگار شناخته می‌ شوند.
زمانی که بهترین نذر فرهنگی را انجام می‌ دهید ثواب عمل خیر حتی بعد از مرگ هم شامل حالتان می ‌شود. نذر در امور فرهنگی به عنوان نذر اموات هم قابل انجام است. نذر فرهنگی برای اموات باعث شادی و آرامش روح عزیزان سفرکرده می ‌شود.
 

انواع نذر فرهنگی

با توجه به اهمیت نذر فرهنگی و نتایج خوب آن پیشنهاد می ‌شود برای گره گشایی در کارها و برآورده شدن حاجات تان از نذر در امور فرهنگی استفاده کنید. برای انجام فعالیت ‌های فرهنگی گزینه‌ های مختلفی پیش روی شما قرار دارد. نذر قرآن، نذر مفاتیح، نذر کتاب دعا، چاپ یادبود اموات و... اقداماتی هستند که در راستای اهداف نذر فرهنگی انجام می ‌شود.
شما متناسب با توان مالی خود می‌ توانید انواع کتاب قرآن، مفاتیح، ادعیه و... را تهیه کنید. اهدای این کتاب ‌ها به مردم و مراکزی مثل مساجد، کتابخانه‌ ها و... شما را از ثواب عمل خیر بهره‌ مند می‌ کند. زمانی که دیگران از این کتاب ‌ها استفاده می‌ کنند ثواب قرائت قرآن، ادعیه، زیارتنامه و... در پرونده اعمال شما ثبت می ‌شود. به این ترتیب آثار مثبت ادای نذر برای شما دائمی خواهد بود.

پویش نذر فرهنگی

نذر فرهنگی ادبی

علاوه بر این می ‌توانید انواع کتاب‌ های مفید و آموزشی در موضوعات گوناگون را برای ادای نذر فرهنگی خود اهدا کنید. به طور مثال کتاب‌ های زیادی در ارتباط با مسائل مهم مثل خودشناسی، خانواده و... در بازار موجود است. خرید این کتاب ‌ها و هدیه دادن آنها به دیگران گامی موثر برای مقابله با فقر فرهنگی و کمک معنوی به همنوعان است.
 

نذر فرهنگی آموزشی

ممکن است بخواهید به جای نذر قرآن، مفاتیح و... فعالیت های فرهنگی دیگری را انجام دهید. برگزاری دوره ‌های آموزشی یکی از فعالیت ‌هایی است که در این زمینه انجام می شود. اگر در زمینه ای مهارت و تخصص دارید با برگزاری کلاس ‌های آموزشی می ‌توانید نذر خود را ادا کنید. به طور مثال کلاس ‌هایی را برای آموزش رایگان تلاوت قرآن، مهارت ‌های زندگی، رشته ‌های ورزشی و... دایر کنید.
 

پویش نذر فرهنگی

بهترین نذر فرهنگی، نذری هست که فرهنگی بوده و آثار تربیتی و معنوی داشته و ماندگار باشد. یکی از بهترین نذرهای فرهنگی، نذر برای اموات هست که بعنوان بهترین هدیه برای اموات، هم دارای آثار معنوی و تربیتی و ثواب برای شخص نذرکننده دارد و هم خیرات ماندگار و باقیات الصالحات برای اموات و گذشتگان دارد که باعث آرامش روح اموات و دعای خیر آنها برای شخص نذرکننده می شود. برای مشاهده انواع قرآن، مفاتیح و کتاب دعای یادبود و وقفنامه برای نذر فرهنگی محصولات بالای صفحه را ملاحظه کنید و برای سفارش فوری یادبود اموات به صفحه چاپ یادبود اموات مراجعه کنید.
چاپ یادبود بر روی قرآن و مفاتیح
بسته 5جلدی
شعار فروش
تخفیف عمده 50درصد
پشتیبانی و مشاوره
سلام ! برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.