کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :

کلیات مفاتیح

۶۰۰,۰۰۰ تومان
۴۵۰,۰۰۰ تومان
۶۰۰,۰۰۰ تومان
۴۸۰,۰۰۰ تومان
۴۸۰,۰۰۰ تومان
۳۶۰,۰۰۰ تومان
۳۹۰,۰۰۰ تومان
۳۰۴,۲۰۰ تومان
کلیات مفاتیح الجنان جیبی رنگی یا ساده در سایزهای مختلف وجود دارد. که مجموعه ای از دعاها مناجات زیارات و اعمال مخصوص ایام سال و ماه روزها است. این دعاها از طرف ائمه معصومین صادر گشته. و شیخ عباس قمی آن ها را جمع آوری و تدوین نموده است. قمی با دقت و احاطه ای که بر آثار به جای مانده از اهل بیت داشته.

معتبرترین کتاب دعا را گرد آوری کرده است. این کتاب با توجه به کامل بودنش در تمامی محل های مذهبی و در خانه ها موجود است. ترجمه این کتاب توسط دانشمندان مختلفی صورت گرفته و در برخی نسخه مفاتیح ملحقات وجود دارد.

کلیات مفاتیح جیبی رنگی انتشارات پیام مهر عدالت


مفاتیح الجنان به معنی کلیدهای بهشت است که از رایج ترین و کتب دعا و زیارت یا اعمال در بین شیعیان است. به طوری در هر خانه ای میتوان این کتاب را دید. شیخ عباس قمی تدوین گر و گرد آورنده آن است. این کتاب در سایز مختلف و به صورت ساده یا رنگ های متنوع وجود دارد.

متن مفاتیح الجنان به صورت عربی بوده و به زبان فارسی نیز ترجمه شده است. این کتاب با انتشار در سال 1344 در مشهد توانست در مدت کوتاهی در بین ایرانیان فراگیر شود. این کتاب در بسیاری از ایام و مراسمات مذهبی تنها منبع اعمال مستحبی برای مراجعه شیعیان است.
مفاتیح جیبی رنگی در سایز کوچک تر و داخل رنگارنگ ترمو از زیباترین کتاب دعاهایی است. که قابل تهیه از سایت مهر گیفت (انشارات پیام مهر عدالت) است.

ساختار محتوایی


این کتاب ساختاری به صورت تقسیم بندی شده دارد که هر بخش آن مربوط به یک موضوع است. مانند:
 • باب اول ادعیه هاتعقیبات نمازها. اعمال شب و روز و ایام هفته. نماز‌های معروف. زیارت ائمه در روزهای هفته. برخی از دعاها و مناجات‌ها
 • باب دوم اعمال سالیانه: این باب مخصوص انجام اعمال مستحبی است. مانند: مناجات شعبانیه.دعای ابوحمزه ثمالی. دعای افتتاح و دعای سحر معروف. اعمال شب‌های قدر. دعای امام حسین در روز عرفه.
 • باب سوم بخش زیارات: در کلیات مفاتیح جیبی رنگی آداب سفر و زیارت و نیز اذن دخول حرم‌ها. زیارت رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) . زیارت حضرت فاطمه(سلام الله علیها). زیارت ائمه بقیع. زیارت امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف). علاوه بر زیارت دوازده امام، این بخش شامل زیارت امامزادگان و بعضی از بزرگان و علمای شیعه نیز می‌شود. اعمال مساجد معروف مثل مسجد کوفه، مسجد صعصعه وجود دارد. زیارت امام حسین(علیه‌السلام). زیارت عاشورا، زیارت اربعین و زیارت وارث. دعاهای مختلف مانند: دعای ندبه، دعای عهد و زیارت جامعه کبیره. زیارت قبور مؤمنین و ...
این کتاب با قیمت مناسب و تخفیف خورده برای عزیزانی که قصد خرید از انتشارات پیام مهر عدالت دارند وجود دارد. همچنین رحل های مختلف و رنگی نیز بر روی سایت قرار داده شده تا با رنگ کتاب ست کنید.

منابع موجود در کلیات مفاتیح جیبی رنگی


بعضی از منابعی که شیخ عباس قمی در هنگام تالیف نمودن مفاتیح الجنان از آن استفاده کرده و نام برده است عبارت است از:
 • اثبات الهداة نوشته شیخ حر عاملی
 • الاحتجاج نوشته احمد بن علی طبرسی
 • الاختیار نوشته ابن باقی
 • اربعة ایام نوشته میرداماد
 • الأزریة مشهور به هائیه نوشته شیخ کاظم ازری
 • إعلام الوری نوشته شیخ طبرسی
 • الإقبال نوشته سید بن طاووس
 • الأمالی نوشته شیخ طوسی
 • الأمان نوشته سید بن طاووس
 • بحار الانوار نوشته علامه مجلسی
 • بلد الامین نوشته کفعمی
همه انسان ها برای راز و نیاز با خداوند، علاوه بر ذکر او به زبان خود. نیاز دارد تا دعاها و اعمالی را انجام دهد تا او را به درگاه خدا مقرب تر سازد. نزدیک شدن به خداوند کار چندان آسانی هم نیست اما راه هایی دارد و یکی از این راه ها. مناجات، دعاها، زیارات و ... است که از معصومین و امامان بر جای مانده است. منتخب مفاتیح پالتویی از جمله دعاها و اعمالی است که به صورت گلچین شده. در یک سایز کوچک تر و کم حجم تر قرار داده شده تا بتوان به راحتی آن را حمل نمود

منتخب مفاتیح پالتویی چیست؟


مفاتیح الجنان به معنای کلیدهای بهشت‌ها نام رایج‌ ترین کتاب دعا در بین شیعیان است. شیخ عباس قمی این کتاب را تالیف کرده و مجموعه‌ای از دعاها، مناجات‌ها، زیارات. اعمال مخصوص ایام سال و ماه و آداب و رسوم دینی را. که از پیامبر اسلام و ائمه شیعیان و علما نقل شده است را جمع آوری کرده است. معمولاً در ابتدای مفاتیح الجنان، چند سوره بلند و کوچک قرآن چاپ می‌شود و مطالب آن در چندین باب گنجانده شده است.

مشخصه های موجود منتخب مفاتیح پالتویی


این مفاتیح در طرح های مختلف مانند: منتخب داخل رنگی، منتخب سلفون، منتخب قابدار اشرفی ترمو. و منتخب دو جلدی داخل و جلد رنگی و ... در انتشارات پیام مهر عدالت موجود است. این کتاب با قاب و یا بدون آن نیز وجود دارد. رویه منتخب مفاتیح پالتویی چرم یا سلفون بوده و و کاغذ آن نیز به صورت تحریر است. مترجم ها گوناگون ولی قوی بوده و قابل درک است. خط موجود درشت و خوانا چاپ شده است.

خرید از انتشارات پیام مهر عدالت


شما می توانید این کتاب را در هر طرحی که می خواهید از روی سایت قسمت جستجو و یا دسته بندی ها. انتخاب کرده و به سبد خرید خود اضافه کنید
 

 
چاپ یادبود بر روی قرآن و مفاتیح
بسته 5جلدی
شعار فروش
تخفیف عمده 50درصد
پشتیبانی و مشاوره
سلام ! برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.