کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :

بهترین هدیه برای اموات❤️ چاپ یادبود اموات قرآن، مفاتیح و کتاب دعا

۱۰۰,۰۰۰ تومان
۸۰,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۷۵,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۸۰,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۸۰,۰۰۰ تومان
۱۴۰,۰۰۰ تومان
۱۰۵,۰۰۰ تومان
۱۴۰,۰۰۰ تومان
۱۰۵,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۷۰,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۷۰,۰۰۰ تومان
۱۱۰,۰۰۰ تومان
۸۸,۰۰۰ تومان
۱۳۰,۰۰۰ تومان
۱۰۴,۰۰۰ تومان
۱۳۰,۰۰۰ تومان
۱۰۴,۰۰۰ تومان
۱۳۰,۰۰۰ تومان
۱۰۴,۰۰۰ تومان
۱۳۰,۰۰۰ تومان
۱۰۴,۰۰۰ تومان
۱۳۰,۰۰۰ تومان
۱۰۴,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۷۰,۰۰۰ تومان
۱۵۰,۰۰۰ تومان
۱۲۰,۰۰۰ تومان
۸۲,۰۰۰ تومان
۵۷,۴۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۸۰,۰۰۰ تومان
۸۰,۰۰۰ تومان
۶۰,۰۰۰ تومان
۱۰۶,۰۰۰ تومان
۶۸,۹۰۰ تومان
یادبود اموات یکی از کارهایی است که می ‌توانید برای شاد کردن روح عزیزان درگذشته خود انجام دهید و یکی از بهترین راه های خیرات معنوی و بهرین هدیه برای اموات می باشد. زمانی که اعمال خیر را به درگذشتگان خود هدیه می ‌کنید در واقع با یک تیر دو نشان می ‌زنید. انجام این اعمال هم باعث شادی و آرامش روح مردگان می ‌شود و هم شما را از ثواب اعمال شایسته برخوردار می‌ کند.  راه‌ های مختلفی برای هدیه خیرات به اموات وجود دارد. جهت چاپ یادبود اموات در صفحه اول قرآن، مفاتیح و کتاب دعا برای وقفنامه و هدیه به اموات خود و خیرات معنوی، محصولات بالای صفحه را ملاحظه و برای کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چاپ یادبود اموات
 

بهترین هدیه برای اموات

یکی از بهترین هدیه برای اموات، چاپ قرآن، مفاتیح و کتاب دعا برای یادبود اموات هست که هم یادبودی از گذشتگان و اموات شما بوده و هم باعث خیرات ماندگار و هدیه برای اموات و شادی و آرامش روح آنان می شود. این بسته هدیه به اموات، در قالب یک نذر فرهنگی، باقیات الصالحات و بهترین هدیه برای اموات شما می شود و ثوابی هم نصیب شما و قرائت کنندگان آنها می شود.

بسته هدیه به اموات

بسته هدیه به اموات عبارتند از چاپ انواع قرآن، مفاتیح، مفاتیح منتخب پدرم و مادرم، کتاب دعا و ادعیه و مناجات. اگر پدر، مادر یا عزیز دیگری را از دست داده اید طبیعی است که دغدغه هدیه برای اموات را داشته باشید. چاپ قرآن و مفاتیح برای اموات این دغدغه را به خوبی پاسخ می ‌دهد. جهت تهیه یادبود برای اموات و بسته هدیه به اموات می ‌توانید انواع قرآن و مفاتیح الجنان را به عنوان وقفنامه برای اموات سفارش دهید. این کتاب ‌ها در مدل‌ های متنوع طراحی و چاپ می‌ شوند.
 
انواع قرآن جیبی، پالتویی و کوچک یادبود اموات انواع منتخب مفاتیح یادبود اموات با درج عبارات پدرم، مادرم و... انواع کتب ادعیه و مناجات یادبود اموات انواع کتاب دعا و زیارتنامه یادبود اموات
 

چاپ قرآن و مفاتیح برای اموات

چاپ قرآن و مفاتیح برای اموات بعنوان یادبود برای اموات با توجه به نیاز و سلیقه شما انجام می ‌شود. به این منظور کافیست عکس عزیز درگذشته و متنی را که مایلید در صفحه یادبود درج شود ارسال کنید. مرکز چاپ قرآن و مفاتیح یادبود در تهران با توجه به عکس و نوشته ‌ای که انتخاب کرده‌ اید صفحه یادبود مناسبی را طراحی و چاپ می‌ کند. در ادامه این صفحه به عنوان صفحه اول قرآن و مفاتیح الجنان به کتاب یادبود اموات اضافه خواهد شد. با اهدا کردن این کتاب‌ ها به دیگران می ‌توانید یاد رفتگان خود را زنده نگه داشته و آنها را در ثواب قرائت قرآن و ادعیه سهیم کنید.

قرآن و مفاتیح یادبود اموات


چاپ یادبود اموات در انواع مختلف قرآن، مفاتیح کلیات و منتخب، کتاب دعا و ادعیه، و در سایزهای مختلف مثل جیبی، وزیری، پالتویی، رقعی و... قابل انجام است. این کتاب‌ ها از جهات دیگری مثل نوع جلد، تعداد صفحات و... هم با یکدیگر تفاوت دارند. جهت هدیه برای اموات علاوه بر قرآن و مفاتیح می ‌توانید کتاب ‌های دیگری که دربردارنده زیارت عاشورا، دعای ندبه، دعای توسل، سوره‌ های قرآن و... هستند تهیه کنید.

جهت سفارش چاپ یادبود اموات و خرید قرآن، مفاتیح و کتاب دعا جهت هدیه به اموات خود و خیرات کردن در بین مومنین، لطفا در ساعات کاری با تلفن دفتر و یا شبکه های اجتماعی تماس حاصل فرمایید.
تلفن تماس: ۶۶۴۹۲۱۹۴ - ۶۶۴۹۲۰۶۷ - ۰۲۱
خط واتساپ و تلگرام و ایتا :۰۹۰۳۹۷۱۱۱۸۰
چاپ یادبود بر روی قرآن و مفاتیح
بسته 5جلدی
شعار فروش
تخفیف عمده 50درصد
پشتیبانی و مشاوره
سلام ! برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.