کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :

بهترین هدیه برای اموات❤️ چاپ یادبود اموات قرآن، مفاتیح و کتاب دعا

۱۷۰,۰۰۰ تومان
۱۳۶,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۸۰,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۸۰,۰۰۰ تومان
۱۱۰,۰۰۰ تومان
۸۸,۰۰۰ تومان
۱۵۰,۰۰۰ تومان
۱۱۲,۵۰۰ تومان
۱۵۰,۰۰۰ تومان
۱۱۲,۵۰۰ تومان
۱۴۵,۰۰۰ تومان
۱۱۶,۰۰۰ تومان
۱۴۵,۰۰۰ تومان
۱۱۶,۰۰۰ تومان
۱۴۵,۰۰۰ تومان
۱۱۶,۰۰۰ تومان
۱۴۵,۰۰۰ تومان
۱۱۶,۰۰۰ تومان
۵۰,۰۰۰ تومان
۳۵,۰۰۰ تومان
۱۱۰,۰۰۰ تومان
۷۷,۰۰۰ تومان
۸۰,۰۰۰ تومان
۶۴,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
۶۵,۰۰۰ تومان
۱۳۰,۰۰۰ تومان
۱۳۶,۰۰۰ تومان
۹۵,۲۰۰ تومان
یادبود اموات یکی از کارهایی است که می ‌توانید برای شاد کردن روح عزیزان درگذشته خود انجام دهید و یکی از بهترین راه های خیرات معنوی و بهرین هدیه برای اموات می باشد. زمانی که اعمال خیر را به درگذشتگان خود هدیه می ‌کنید در واقع با یک تیر دو نشان می ‌زنید. انجام این اعمال هم باعث شادی و آرامش روح مردگان می ‌شود و هم شما را از ثواب اعمال شایسته برخوردار می‌ کند.  راه‌ های مختلفی برای هدیه خیرات به اموات وجود دارد. جهت چاپ یادبود اموات در صفحه اول قرآن، مفاتیح و کتاب دعا برای وقفنامه و هدیه به اموات خود و خیرات معنوی، محصولات بالای صفحه را ملاحظه و برای کسب مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

چاپ یادبود اموات
 

بهترین هدیه برای اموات

یکی از بهترین هدیه برای اموات، چاپ قرآن، مفاتیح و کتاب دعا برای یادبود اموات هست که هم یادبودی از گذشتگان و اموات شما بوده و هم باعث خیرات ماندگار و هدیه برای اموات و شادی و آرامش روح آنان می شود. این بسته هدیه به اموات، در قالب یک نذر فرهنگی، باقیات الصالحات و بهترین هدیه برای اموات شما می شود و ثوابی هم نصیب شما و قرائت کنندگان آنها می شود.

بسته هدیه به اموات

بسته هدیه به اموات عبارتند از چاپ انواع قرآن، مفاتیح، مفاتیح منتخب پدرم و مادرم، کتاب دعا و ادعیه و مناجات. اگر پدر، مادر یا عزیز دیگری را از دست داده اید طبیعی است که دغدغه هدیه برای اموات را داشته باشید. چاپ قرآن و مفاتیح برای اموات این دغدغه را به خوبی پاسخ می ‌دهد. جهت تهیه یادبود برای اموات و بسته هدیه به اموات می ‌توانید انواع قرآن و مفاتیح الجنان را به عنوان وقفنامه برای اموات سفارش دهید. این کتاب ‌ها در مدل‌ های متنوع طراحی و چاپ می‌ شوند.
 
انواع قرآن جیبی، پالتویی و کوچک یادبود اموات انواع منتخب مفاتیح یادبود اموات با درج عبارات پدرم، مادرم و... انواع کتب ادعیه و مناجات یادبود اموات انواع کتاب دعا و زیارتنامه یادبود اموات
 
 
چاپ یادبود اموات مادرم چاپ یادبود اموات پدرم
انواع منتخب مفاتیح یادبود اموات با درج عبارات مادرم، همسرم، مادر همسرم، دخترم، خواهرم و ...، انواع کتب ادعیه و مناجات یادبود اموات با درج عبارات پدرم، برادرم، پسرم، پدر همسرم و ...

 

قرآن و مفاتیح یادبود امواتچاپ قرآن و مفاتیح برای اموات

چاپ قرآن و مفاتیح برای اموات بعنوان یادبود برای اموات با توجه به نیاز و سلیقه شما انجام می ‌شود. به این منظور کافیست عکس عزیز درگذشته و متنی را که مایلید در صفحه یادبود درج شود ارسال کنید. مرکز چاپ قرآن و مفاتیح یادبود در تهران با توجه به عکس و نوشته ‌ای که انتخاب کرده‌ اید صفحه یادبود مناسبی را طراحی و چاپ می‌ کند. در ادامه این صفحه به عنوان صفحه اول قرآن و مفاتیح الجنان به کتاب یادبود اموات اضافه خواهد شد. با اهدا کردن این کتاب‌ ها به دیگران می ‌توانید یاد رفتگان خود را زنده نگه داشته و آنها را در ثواب قرائت قرآن و ادعیه سهیم کنید.


چاپ یادبود اموات در انواع مختلف قرآن، مفاتیح کلیات و منتخب، کتاب دعا و ادعیه، و در سایزهای مختلف مثل جیبی، وزیری، پالتویی، رقعی و... قابل انجام است. این کتاب‌ ها از جهات دیگری مثل نوع جلد، تعداد صفحات و... هم با یکدیگر تفاوت دارند. جهت هدیه برای اموات علاوه بر قرآن و مفاتیح می ‌توانید کتاب ‌های دیگری که دربردارنده زیارت عاشورا، دعای ندبه، دعای توسل، سوره‌ های قرآن و... هستند تهیه کنید.
 
 

سوالات متداول چاپ یادبود اموات

۱. برای سفارش چاپ یادبود برای اموات باید چه کاری انجام دهم؟

مراحل سفارش چاپ یادبود اموات عبارتند از: 1- انتخاب نوع قرآن، مفاتیح و کتاب دعای یادبود توسط شما 2- طراحی صفحه یادبود اموات و بررسی و تایید توسط شما 3- چاپ کتاب یادبود اموات طبق نظر شما
 

۲. قیمت چاپ قرآن برای اموات و سفارشات چاپ قرآن و مفاتیح یادبود اموات به چه صورت هست؟

هزینه چاپ یادبود اموات بستگی به نوع کتاب و سایز انتخاب شده شما جهت چاپ داره که بعنوان مثال برای سایز پالتویی و جیبی بین 6 تا 7 هزار تومان هست.
 

۳. نحوه ارسال سفارشات چاپ یادبود قرآن و ادعیه برای اموات به چه صورت هست؟

 هزینه ارسال هم با توجه به حجم سفارش و مقصد شما متفاوت هست که پس از سفارش شما، برآورد و به شما اعلام می کنیم.
 

۴. برگه یادبود چگونه به کتاب اضافه می‌شود؟

بعد از انتخاب متن یادبود اموات و طرح یادبود اموات توسط شما، برچسب یادبود اموات در صفحه اول قرآن، مفاتیح و کتاب دعا چسبانده شده و بعبارتی بعد از باز کردن کتاب، اولین نگاه خواننده به صفحه یادبود اموات شما خواهد افتاد.
 

۵. نمونه برگه‌های یادبود برای ادعیه و قرآن از کجا می‌توانم ببینم؟

انواع نمونه برگه های یادبود اموات، متن یادبود برای اموات، برچسب یادبود اموات و طرح یادبود اموات در فروشگاه موجود هست و خوشحال میشیم به صورت حضوری تشریف بیارید و در جنس های تحریر و گلاسه و روغنی موجود هست. در صورتیکه امکان مراجعه حضوری ندارید، تصاویر نمونه طرح یادبود اموات برای شما جهت بررسی و انتخاب ارسال خواهد شد.
 

۶. آیا چاپ قرآن، مفاتیح و ادعیه در تهران دارید به صورت حضوری؟

بله، امکان چاپ قرآن، مفاتیح و کتاب دعای یادبود اموات در تهران را داریم و آدرس فروشگاه انتشارات پیام مهر عدالت در تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخررازی، خیابان وحید نظری، پلاک ۸۸، ط. اول می باشد.
 

۷. چرا باید به شما اعتماد کنم؟

انتشارات پیام مهر عدالت دارای سابقه ای چندین ساله و شناخته شده بین همکاران این صنف هست و جهت اطمینان خاطر شما، خوشحال میشم به صورت حضوری از فروشگاه انتشارات پیام مهر عدالت در تهران بازدید کرده و ثبت سفارش کنید و با اخذ مجوزهای فعالیت اعم از پروانه نشر و کسب و مجوزهای صنفی و نماد اعتماد سعی در جلب اعتماد شما داریم.
 

۸. قیمت چاپ کتاب دعا برای اموات چقدر است؟

قیمت چاپ کتاب دعای یادبود اموات بستگی به نوع کتاب و سایز انتخاب شده توسط شما داره و بعد از سفارش ما، برآورد و اعلام می کنیم.
 

۹. زمان آماده سازی کتاب با چاپ صفحه یادبود چقدر است؟

چاپ کتاب یادبود اموات، نهایتا بین 1 الی 2 روز زمان خواهد برد و آماده تحویل به شما هست.
 

۱۰. آیا چاپ کتاب دعا برای یادبود دارای ضمانت قیمت و کیفیت است؟

ما همیشه سعی می کنیم در عین حفظ کیفیت، قیمت پایینی هم برای شما در نظر بگیریم و رضایت مشتری رو جلب کنیم. از نظر کیفیت بقدری از کیفیت محصولات مون خیال مون راحت هست که برای محصولات روی سایت تا 7 روز ضمانت بازگشت پول و کالا میدیم و در مورد چاپ یادبود اموات هم بعد از چاپ، مواردی مثل عدم چاپ شدن برگه یادبود اموات و یا ایراد صحافی در کتاب را با احترام اصلاح و یا تعویض و عودت می کنیم و رضایت شما را جلب خواهیم کرد.
 

۱۱. ابعاد متداول کتاب برای چاپ یادبود چیست؟

کتاب یادبود اموات در جنس، سایز و ابعاد مختلفی موجود هست که در سایت میتونید ملاحظه و انتخاب کنید.
 

۱۲. از چه نوع ورقی برای صفحه یادبود استفاده میشود؟

صفحه یابود اموات معمولا در جنس های گلاسه و تحریر چاپ می شود و قیمت های متفاوتی دارد. البته طبق تجربه کاغذ گلاسه بخاطر روغنی بودن آن، ماندگاری و زیبایی بیشتری دارد.
 

۱۳. تسبیح یادبود اموات هم موجود دارید؟

بله، تسبیح یادبود اموات هم در مدل ها و رنگ های مختلف موجود هست.
جهت سفارش چاپ یادبود اموات و خرید قرآن، مفاتیح و کتاب دعا جهت هدیه به اموات خود و خیرات کردن در بین مومنین، لطفا در ساعات کاری با تلفن دفتر و یا شبکه های اجتماعی تماس حاصل فرمایید.
تلفن تماس: ۶۶۴۹۲۱۹۴ - ۶۶۴۹۲۰۶۷ - ۰۲۱
خط واتساپ و تلگرام و ایتا :۰۹۰۳۹۷۱۱۱۸۰
چاپ یادبود بر روی قرآن و مفاتیح
بسته 5جلدی
شعار فروش
تخفیف عمده 50درصد
پشتیبانی و مشاوره
سلام ! برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.