کالا در لیست مقایسه
ترتیب نمایش :

دیوان حافظ

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۱۲۰,۰۰۰ تومان
۶۵۰,۰۰۰ تومان
۵۲۰,۰۰۰ تومان
۶۵۰,۰۰۰ تومان
۵۲۰,۰۰۰ تومان
۱۳۰,۰۰۰ تومان
۱۰۴,۰۰۰ تومان
۳۵۰,۰۰۰ تومان
۲۸۰,۰۰۰ تومان
۱۵۰,۰۰۰ تومان
۱۲۰,۰۰۰ تومان
۲۱۰,۰۰۰ تومان
۱۶۸,۰۰۰ تومان
۱۲۰,۰۰۰ تومان
۹۶,۰۰۰ تومان
۱۷۰,۰۰۰ تومان
۱۴۴,۵۰۰ تومان
۳۶۰,۰۰۰ تومان
۲۸۸,۰۰۰ تومان
کمتر خانه ای را در ایران می توان پیدا کرد که دیوان حافظ در آنجا نباشد. غزلیات حافظ که نه تنها در کشور خودمان بلکه در تمام دنیا مشهور است. هر ساله چندین هزار از این دیوان چاپ و در دسترس عموم قرار می گیرد.
اما برای اینکه دیوان حافظ کامل و مرغوبی بخریم باید به جلد آن نیز اهمیت دهیم. دیوان حافظ وزیر که یکی از نفیس ترین نوع دیوان به شمار می رود در انتشارات پیام مهر عدالت (مهر گیفت) موجود است.

اگر میخواهید امسال نیز مانند سال های گذشته در شب یلدا، فال حافظ باز کنید یا به عزیزان خود هدیه دهید با ما همراه باشید.

دیوان حافظ چیست؟

دیوان حافظ مجموع اشعار شاعری به نام خواجه شمس‌الدین محمد شیرازی متخلص به حافظ است که به زبان فارسی و عربی به صورت غزل سروده شده است. از آن جا که شعرهای حافظ پراکنده بودند سال ها بعد از وفات او، شخصی به نام محمد گلندام اشعار او را جمع آوری کرد.

در منابع رسمی و قابل پذیرش تعداد غزلیات وی: حدود 500 غزل، چند قصیده. دو مثنوی، چندین قطعه و تعدادی رباعی است. که به بسیاری از زبان های زنده دنیا مانند: هندی، انگلیسی، سندی، عربی، اردو و ... ترجمه شده است.

و تاکنون بیش از چهارصد بار به اشکال و شیوه‌ های گوناگون، به زبان فارسی و دیگر زبان‌ های جهان به چاپ رسیده‌ است. بسیاری از شعرا و اهل قلم و ادب حافظ را ستوده و بر غزل سرایان تاثیر زیادی گذاشته است به طوری که او را لسان الغیب خوانده اند.

یکی از شهرت های حافظ به خاطر از بر بودن کل قرآن بوده به طوری که قادر بود از آخر به اول آن را بخواند.

دیوان حافظ وزیری چرم در فرهنگ ایرانیان

در فرهنگ کشور ما یلدا، بلندترین شب سال بوده و یک دقیقه از شب های دیگر طولانی تر است. خانواده های ایرانی در این موقع شب نشینی کرده و با جشن گرفتن این شب و تفال به حافظ به مصاف زمستان می روند. حافظ خوانی و فال حافظ گرفتن در این شب مرسوم بوده و رواج زیادی دارد.

کتاب حافظ را در این شب به نیت شادکامی، پیروزی و برآورده شدن آرزوهای خود باز می کنند. ولی چه شیرین می شود وقتی که دیوانی که در دست می گیریم حافظ وزیری چرم باشد. جنس چرمی که زیباترین و مرغوب ترین جلد را در بین چرم های غیر طبیعی دیگر دارد.

کیفیت و مرغوبیت از دیوان حافظ انتشارات پیام مهرعدالت

زمان مدرسه در هنگام خرید لوازم التحریر و دفترهای مشق یا نقاشی قبل از اینکه به داخل دفترمان نگاهی بیاندازیم. به مرغوبیت جلد و زیبایی آن توجه می کردیم. جنس و نقاشی های روی آن ما را به وجد می آورد و این باعث می شد. تا آخر سال هم آن دفتر را دوست داشته باشیم. و هم به خاطر مرغوبیتی که داشت خراب نشده و پاره نمی شد. حال بیاید بیاندیشیم که اگر می خواهید دیوان حافظ خریداری کنید. و یا آن را هدیه دهید باید چگونه باشد که هم به دل بنشیند و هم سال های سال دوام داشته باشد.

هدیه دادن به سبک انتشارات پیام مهر عدالت

هدیه برای کسانی که دوستشان داریم و نسبت خاصی با ما دارند امری متداول است. مخصوصاً کسانی که اهل فرهنگ و هنر و ادبیات هستند هر هدیه ای آنان را خوشحال نمی کند. تحفه ای که نفیس بوده و بتواند ماندگار باشد و با هر بار استفاده به یاد شما بیوفتند ستودنی است. دیوان حافظ با قطع وزیری و جلد چرم هدیه ای مناسب و زیبا برای آن هایی است. که برایتان مهم است و احساسات لطیفی دارند. زیبایی در ظاهر، مرغوبیت در جنس، ظرافت و خوش خط و خوش رنگ بودن داخل آن. شیرینی اشعار حافظ لسان الغیب را چندین برابر می کند.
 با خیالی راحت می توانید از انتشارات پیام مهر عدالت دیوانحافظ موردنظر خود را خرید کنید. در این حالت می توانید بهترین نمونه کتاب های مذهبی و کتاب های مهم مانند انواع دیوان حافظ نفیس را تهیه نمایید. همچنین می توانید این کتاب ها را به عنوان هدیه به عزیزانتان تقدیم نمایید. 
 
چاپ یادبود بر روی قرآن و مفاتیح
بسته 5جلدی
شعار فروش
تخفیف عمده 50درصد
پشتیبانی و مشاوره
سلام ! برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.