ختم بسم الله الرحمن الرحیم برای ثروت❤️مجرب برای حاجات مهم و فوری

27 تير 1401 ساعت 9 و 31 دقیقه
ختم بسم الله الرحمن الرحیم برای ثروت❤️مجرب برای حاجات مهم و فوری

ختم بسم الله الرحمن الرحیم، یکی از مجرب ترین ختم ها برای ثروت، ازدواج، بچه دار شدن، مشکل عظیم و جهت گرفتن حاجات قوی و فوری بوده و توسط آیت الله بهجت و علامه حسن زاده آملی نیز سفارش شده است. طریقه ختم بسم الله الرحمن الرحيم بحق بسم الله الرحمن الرحیم در 41 روز و با گفتن ذکر (بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم) در مجموع به تعداد 12000 بار انجام می شود. در ادامه چگونگی ختم و متن و نمازهای ختم را آورده ایم. همچنین برای خرید نسخه چاپی این ختم و سایر ختم های مجرب جهت برآورده شدن حاجات مهم و فوری، می توانید به صفحه منتخب مفاتیح و ادعیه و مناجات مراجعه کنید.


آثار و فواید ختم بسم الله الرحمن الرحیم

ذکر بسم الله الرحمن الرحیم از مهمترین و نورانی ترین اذکار سفارش شده هست که در اول هر کار و غذا سفارش به گفتن این ذکر شده است که آثار و فواید فراوانی برای روح و جسم انسان دارد که نشان دهنده توکل و ایمان و اعتماد به خداوند است.
در ختم بسم الله علاوه بر برآورده شدن حاجات مد نظر، با گفتن ذکر بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم، انسان احساس نزدیکی به خداوند داشته و احساس آرامش و امنیت خواهد داشت.
همچنین از آثار و فواید ختم بسم الله الرحمن الرحیم، می توان به کاهش استرس و اضطراب و تاثیرات مثبت بر سلامت روح و روان انسان اشاره کرد.


معجزات ختم بسم الله الرحمن الرحیم

ذکر بسم الله الرحمن الرحیم یک ذکر مستجاب بوده و ختم آن معجزات و برکات فراوانی دارد. ختم بسم الله را برای برآورده شدن حاجات مهم و فوری انجام می دهند که برخی از معجزات این ختم عبارتند از ختم بسم الله الرحمن الرحیم برای ثروت، خرید و فروش خانه، محبت از راه دور، حل مشکلات عظیم، حاجت گرفتن، بچه دار شدن، شفای مریض، حاجات مالی و دنیوی و ...

ختم بسم الله الرحمن الرحیم برای ثروت

طریقه ختم بسم الله الرحمن الرحیم

چگونگی ختم بسم الله الرحمن الرحیم به روش های مختلف سفارش شده و انجام می شود. برخی فقط به گفتن ذکر مستجاب بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم اکتفا کرده و برخی هم بعد از هر ختم بسم الله، سفارش به خواندن دعای مخصوص و نماز ختم بسم الله کرده اند. در ادامه به چند روش ختم بحق بسم الله الرحمن الرحیم اشاره کرده ایم:

ختم بسم الله الرحمن الرحیم برای ثروت

این ختم بسم الله را از روز یکشنبه شروع کنید و ذکر (بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم) را
 • روز اول 100 مرتبه
 • روز دوم 200 مرتبه
 • روز سوم 300 مرتبه
 • روز چهارم 400 مرتبه
 • تا روز چهلم که باید 4000 مرتبه
با وضو و رو به قبله بگویید (توجه: یعنی عدد هر روز را ضربدر صد باید کرد تا تعداد به دست بیاید).
زنان در ایامی که عذر شرعی دارند هم میتوانند این ختم بسم الله را انجام بدهند. توصیه میشود حداقل وقتی مشغول این ختم هستید تا میتوانید از گناه فاصله بگیرید و هرروز مقداری صدقه برای سلامتی امام زمان(عج) بدهید که در روا شدن حاجت بسیار تاثیرگذار است. روزی که ختم بسم الله پایان یافت یک بسته خرما بگیرید و خیرات کنید.


ختم بسم الله الرحمن الرحیم در 41 روز

در صورتی که کسی حاجتی دارد که هیچ راه حلی ندارد به ختم بسم الله الرحمن الرحیم در 41 روز پناه ببرد که بسیار مجرب و معجزه آسا هست و از خدای متعال حاجاتش را بخواهد.
طریقه ختم بسم الله الرحمن الرحیم به این صورت است:
 1. شش رکعت نماز با سه سلام بخواند (سه نماز دو رکعتی) و در هر رکعت بعد از حمد 15 بار سوره انشراح را بخواند.
 2. پس از پایان نماز در حالی که هنوز متوجه قبله باشد، 786 مرتبه ذکر بسم الله الرحمن الرحیم را بگوید.
 3. بعد این دعا را بخواند: بسم الله الرحمن الرحیم اللهم انی اسالک بفضل بسم الله الرحمن الرحیم ان تلین قلب فلان ابن فلان او فلان بنت فلان لی و بحق بسم الله الرحمن الرحیم ان ترده لی و بمنزله بسم الله الرحمن الرحیم ان ترفع قدری و تیسر امری و تشرح صدی یامن هو (الله لا اله هو الحی القیوم) اللهم انی اسالک بسر الهیبه والقدر بسر الجبروت والعظمه ان تجعلنی من عبادک المتقین و اهل طاعتک المحبین وارزقنی فلان ابن فلانه بنت فلانه یارب العالمین وصلی الله علی سیدنا محمد وعلی آله الطیبین الطاهرین.
 4. و در پایان حاجت خویش را از خداوند طلب نماید. بی تردید مقبول حق تعالی قرار می گیرد و مجرب است.


"مقالات بیشتر: آثار و برکات و ختم مجرب سوره کوثر برای ثروت "


ختم بسم الله الرحمن الرحیم برای مشکلات عظیم، ازدواج برآورده شدن حاجات مهم و فوری

جهت بر آورده شدن حاجات مهم و فوری این ختم بسم الله را به این شکل انجام دهد:
 • گفتن 12000 مرتبه ذکر مستجات ((بسم الله الرحمن الرحیم))
 • بعد از هر 1000 بار دو رکعت نماز بخواند انشاالله حاجتش روا گردد.
 
ختم بسم الله الرحمن الرحيم بحق بسم الله الرحمن الرحیم در 41 روز از ختم های فوق العاده مجرب و سفارش شده توسط بزرگانی مثل آیت الله بهجت و علامه حسن زاده آملی می باشد. اگر نیاز به خرید نسخه چاپی این ختم و یا اطلاع از سایر ختم های مجرب جهت برآورده شدن حاجات مهم و فوری دارید، می توانید به صفحه محصولات منتخب مفاتیح و ادعیه و مناجات مراجعه کنید.
و اگر تا حالا این ختم را انجام دادی، برامون "بسم الله الرحمن الرحیم" کامنت کن و فواید انجام این ختم را بفرمایید تا دیگران هم استفاده کنند.
 

محصولات مشابه

دیدگاه های کاربران
برای این خبر دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
چاپ یادبود بر روی قرآن و مفاتیح
بسته 5جلدی
شعار فروش
تخفیف عمده 50درصد
پشتیبانی و مشاوره
سلام ! برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.