هدیه ویژه برای اموات و متوفی

13 خرداد 1400 ساعت 6 و 34 دقیقه
هدیه ویژه برای اموات و متوفی
برای شادی روح آنهایی که دستشان از این دنیا کوتاه شده یک کار خیر انجام دهیم که باقی الصالحات برای مرحومین باشه که باعث شادی دل آنها شود . پس در سایت مهرگیفت همراه ما باشید...
هر کار خیری به نیت پدر و مادری که از دنیا رفته اند یا برادر و خواهر و یا نزدیکان و بستگان از دست رفته و .... برایشان انجام دهید باعث شادی دل آنها میشوید و آنها را خوشحال کرده و عذابشان کمتر میشه و آنها هم شما را دعا میکنند .  حالا کار خیر میتونه هرکاری باشه . در مجموعه فرهنگی انتشارات پیام مهرعدالت میتونید انواع قرآن ، انواع کلیات و منتخب مفاتیح و ... را انتخاب بفرمایید و در تهیه تعداد ما میتوانیم متن و عکس دلخواه مرحومین را در صفحه اول کتابها چاپ کرده و بچسبانیم .

انتخاب این کار وقفی برای متوفی و اموات میتونه بهترین انتخاب برای شادی دل آنها باشه . چون وقتی یک جلد قرآن یا منتخب دست فردی باشه و سالیان سال از آن کتاب استفاده کنه روح آن مرحوم همیشه ثواب میبره و شما یک کار ویژه و باقی الصالحات برای اموات خود انجام داده اید .

به فرض اگر شما خرما خیرات کنید خوب است و اون خرما یک بار خورده میشه و ثوابش در همان یک بار برای اموات است .  ولی در هدیه دادن قرآن و مفاتیح  این ثواب را به تعداد دفعات استفاده توسط افراد مختلف میتوانید سالیان سال از ثواب های آن برای مرحومین خیر برسانید .

امیدوارم همه ما عاقبت بخیر باشیم . ان شاالله

محصولات مشابه

دیدگاه های کاربران
برای این خبر دیدگاهی ثبت نشده است
ارسال دیدگاه

دیدگاه شما بعد از تایید توسط مدیریت در بین دیدگاه ها نمایش داده خواهد شد

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.
چاپ یادبود بر روی قرآن و مفاتیح
بسته 5جلدی
شعار فروش
تخفیف عمده 50درصد
پشتیبانی و مشاوره
سلام ! برای پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با کارشناسان فروش با ما در ارتباط باشید.